NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Agata rozanska - Amulet wisiorki

Wisiorek

wisiorki biżuteria

kwarc tytanowy

stal chirurgiczna

aura talizman

wisiorek amulet

srebrne

kolorowe

Agata-Rozanska

amulet kwarc tytanowy

wisiorek talizman

stal chirurgiczna aura

Wisiorek talizman kwarc tytanowy aura, stal chirurgiczna
Agata Rozanska wisiorki: Wisiorek Talizman kwarc tytanowy aura, stal chirurgiczna - Hand Made
Agata Rozanska wisiorki: Wisiorek Talizman kwarc tytanowy aura, stal chirurgiczna - Hand Made
kwarc tytanowy wisiorki wisiorek talizman
hand made wisiorki kwarc tytanowy wisiorek talizman
wisiorki kwarc tytanowy wisiorek talizman
hand-made wisiorki wisiorek talizman kwarc tytanowy aura, stal chirurgicznahand made aura wisiorek talizman kwarc tytanowysrebrne wisiorki aura wisiorek talizman kwarc tytanowykwarc tytanowy wisiorki wisiorek talizmanAgata Rozanska hand made wisiorki kwarc tytanowy wisiorek talizmanwisiorki: Wisiorek Talizman kwarc tytanowy aura, stal chirurgiczna - Hand Made

Wisiorek Talizman kwarc tytanowy aura, stal chirurgiczna

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Agata Rozanska - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
5/5 - 56 opinii
Ręcznie zrobiony wisiorek z najnowszej kolekcji Talizmany z nieregularną bryłką kwarcu tytanowego połyskującego na tęczowo. Kwarc tytanowy nazywany jest również tęczową aurą i jest najbardziej popularną odmianą Aury.

Aura to jedne z niewielu kamieni naturalnych w których ingerencja człowieka nie zmniejsza ich pozytywnego działania. Co więcej, nie tylko nie zmniejsza, ale nawet dodaje im mocy. Kamienie te posiadają właściwości kwarców, ale także przejmują cechy metalu z którym zostały "połączone". Kwarce aura posiadają bardzo silne wibracje, są wzmacniaczami leczniczymi i energetycznymi. Przywracają równowagę, uwalniają od stresu, relaksują a także przywracają wiarę w siebie i pomagają dostrzec otaczające piękno. Są silnymi amuletami ochronnymi, odbijają negatywną energię i oczyszczają aurę. Kwarce tytanowe przynoszą radość życia oraz pomagają uwolnić się od negatywnych emocji. Wisiorek wykonany został techniką wire wrapping z drutów ze stali chirurgicznej.

Całkowita długość wisiorka 3,1 cm. Zawieszony został na regulowanym łańcuszku 50-60 cm. Wisiorek jest unikatowy. Wzór wykonany z drutów oraz kamień są niepowtarzalne. Nie ma drugiego takiego samego wisiorka. Stal chirurgiczna jest modnym i trwałym materiałem. Nie powoduje alergii, nie koroduje oraz nie czernieje pod wpływem warunków atmosferycznych (np. smog). Dzięki temu ta biżuteria przez wiele lat będzie cieszyć nasze oczy, bez konieczności czyszczenia jej specjalnymi preparatami.
OPINIE / rozwiń >
•   Hand-Made wisiorki   • biżuteria - wisiorkiwisiorki agata rozanska
agata-rozanska wisiorki: