NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Agata rozanska - stal chirurgiczna wisiorki

Wisiorek

wisiorki biżuteria

kryształ górski

anielska aura

wire wrapping

stal chirurgiczna

wisiorek talizman

srebrne

kolorowe

białe

agata-rozanska

stal chirurgiczna anielska aura

wire wrapping kryształ górski

anielska aura talizman

kryształ górski wisiorek

Wisiorek talizman amulet kryształ górski anielska angel aura wire wrapping stal chirurgiczna
Wisiorek talizman amulet kryształ górski anielska angel aura wire wrapping stal chirurgiczna
talizman wisiorek
wisiorek wisiorki srebrne talizman amulet kryształ górski anielska angel wire wrapping
stal chirurgiczna wisiorki anielska aura wisiorek talizman amulet kryształ górski angel
wisiorki anielska aura wisiorek talizman amulet kryształ górski angel wire wrapping
anielska aura wisiorek talizman amulet kryształ górski angel stal chirurgiczna
handmade wisiorki wisiorek talizman amulet kryształ górski anielska angel aura wirehandmade wisiorki wisiorek talizman amulet kryształ górski anielska angel aurakolorowe wisiorki talizman wisiorek amulet kryształ górski anielska angel wire wrappingagata rozanska wisiorki: Wisiorek talizman amulet kryształ górski anielska angel aura wire wrappingstal chirurgiczna wisiorki anielska aura wisiorek talizman amulet kryształ górski angelRęcznie zrobiony wisiorek z najnowszej kolekcji Talizmany z kryształem górskim z naturalnie utworzonym szpicem, pokrytym warstwą platyny i srebra - stal chirurgicznaanielska aura wisiorek talizman amulet kryształ górski angel

Wisiorek talizman amulet kryształ górski anielska angel aura wire wrapping stal chirurgiczna

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem agata rozanska - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
5/5 - 63 opinie
Ręcznie zrobiony wisiorek z najnowszej kolekcji Talizmany z kryształem górskim z naturalnie utworzonym szpicem, pokrytym warstwą platyny i srebra, połyskującym na tęczowo.

Wisiorek wykonany został techniką wire wrapping z drutów ze stali chirurgicznej. Całkowita długość wisiorka (z kółeczkiem) 4,4 cm. Sam kamień ma wymiary 3,4x1,2x1cm. Zawieszony został na łańcuszku ze stali chirurgicznej o długości 50cm - na życzenie mogę dowolnie zmienić jego długość.

Kwarce Aura to jedne z niewielu kamieni naturalnych w których ingerencja człowieka nie zmniejsza ich pozytywnego działania. Co więcej, nie tylko nie zmniejsza, ale nawet dodaje im mocy. Kamienie te posiadają właściwości kwarców, ale także przejmują cechy metalu z którym zostały połączone.

Kwarce aura posiadają bardzo silne wibracje, są wzmacniaczami leczniczymi i energetycznymi. Przywracają równowagę, uwalniają od stresu, relaksują a także przywracają wiarę w siebie i pomagają dostrzec otaczające piękno. Są silnymi amuletami ochronnymi, odbijają negatywną energię i oczyszczają aurę. Przynoszą radość życia oraz pomagają uwolnić się od negatywnych emocji.

Wisiorek jest unikatowy. Wzór wykonany z drutów oraz kamień są niepowtarzalne. Nie ma drugiego takiego samego wisiorka.

Kryształ jest naturalny - niepolerowany oraz nieszlifowany i na jego powierzchni mogą znajdować się niedoskonałości charakterystyczne dla kamieni naturalnych.

Stal chirurgiczna jest modnym i trwałym materiałem. Nie powoduje alergii, nie koroduje oraz nie czernieje pod wpływem warunków atmosferycznych (np. smog). Dzięki temu ta biżuteria przez wiele lat będzie cieszyć nasze oczy, bez konieczności czyszczenia jej specjalnymi preparatami.
OPINIE / rozwiń >
•   handmade wisiorki   • biżuteria - wisiorkiwisiorki agata rozanska
agata-rozanska wisiorki: