NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Agata rozanska - Stal-chirurgiczna wisiorki

Wisiorek

wisiorki biżuteria

kwarc tytanowy

stal chirurgiczna

wisiorek talizman

amulet aura

niebieskie

srebrne

Agata-Rozanska

stal chirurgiczna kwarc tytanowy

aura amulet

kwarc tytanowy talizman

amulet wisiorek

wisiorkiwisiorek talizman amulet kwarc-tytanowy aura
Wisiorek talizman kwarc tytanowy aura granatowa stal chirurgiczna
Agata Rozanska
Agata Rozanska wisiorki: Wisiorek talizman kwarc tytanowy aura granatowa stal chirurgiczna amulet
handmade wisiorkihandmade wisiorki wisiorek talizman kwarc tytanowyniebieskie wisiorki wisiorek talizman kwarc tytanowyamulet wisiorki wisiorek talizman kwarc tytanowy

Wisiorek talizman kwarc tytanowy aura granatowa stal chirurgiczna

185,00 zł
wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Agata Rozanska - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
5/5 - 51 opinii
Ręcznie zrobiony wisiorek z najnowszej kolekcji Talizmany z surowym kwarcem w kształcie zbliżonym do kropli. Kryształ barwiony jest na kolor granatowo. Pokryty został warstwą tytanu, dzięki czemu pięknie połyskuje na tęczowo.

Kwarc tytanowy nazywany jest również tęczową aurą i jest najbardziej popularną odmianą Aury.
Aura to jedne z niewielu kamieni naturalnych w których ingerencja człowieka nie zmniejsza ich pozytywnego działania. Co więcej, nie tylko nie zmniejsza, ale nawet dodaje im mocy. Kamienie te posiadają właściwości kwarców, ale także przejmują cechy metalu z którym zostały "połączone".
Kwarce aura posiadają bardzo silne wibracje, są wzmacniaczami leczniczymi i energetycznymi. Przywracają równowagę, uwalniają od stresu, relaksują a także przywracają wiarę w siebie i pomagają dostrzec otaczające piękno. Są silnymi amuletami ochronnymi, odbijają negatywną energię i oczyszczają aurę. Kwarce tytanowe przynoszą radość życia oraz pomagają uwolnić się od negatywnych emocji.
Wisiorek wykonany został techniką wire wrapping z drutów ze stali chirurgicznej. Całkowita długość wisiorka 5,6 cm. Zawieszony został na regulowanym łańcuszku 50-60 cm. Na końcu łańcuszka regulacyjnego znajduje się kulka angelitu- kamienia, który przywołuje "anielski spokój", uspokaja, wzmacnia wiarę w siebie i pomaga przywoływać anielską pomoc. Wisiorek jest unikatowy. Wzór wykonany z drutów oraz kamień są niepowtarzalne. Nie ma drugiego takiego samego wisiorka.

Stal chirurgiczna jest modnym i trwałym materiałem. Nie powoduje alergii, nie koroduje oraz nie czernieje pod wpływem warunków atmosferycznych (np. smog). Dzięki temu ta biżuteria przez wiele lat będzie cieszyć nasze oczy, bez konieczności czyszczenia jej specjalnymi preparatami.
Kwarc jest barwiony na granatowo i jego kolor może z czasem tracić na intensywności odkrywając naturalny, matowy kwarc.
OPINIE / rozwiń >
•   HandMade wisiorki   • biżuteria - wisiorkiwisiorki agata rozanska
agata-rozanska wisiorki: