NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Agata rozanska - talizman wisiorki

Wisiorek

wisiorki biżuteria

aqua aura

stal chirurgiczna

wire wrapping

wisiorek aura

turkusowe

srebrne

Agata-Rozanska

talizman aqua aura

wire wrapping aura

stal chirurgiczna wisiorek

Wisiorek talizaman aqua aura stal chirurgiczna wire wrapping wisiorki agata rozanska
Agata Rozanska wisiorki: Wisiorek Talizaman Aqua Aura stal chirurgiczna wire wrapping - talizman
wisiorki: Wisiorek Talizaman Aqua Aura stal chirurgiczna wire wrapping - talizman
Ręcznie zrobiony wisiorek z najnowszej kolekcji Talizmany z kryształem górskim pokrytym warstwą soli złota tzw. Aura
wire wrapping wisiorki aqua aura wisiorek talizaman stal chirurgiczna
handmade wisiorki wisiorek talizaman aqua aura stal chirurgiczna wire wrappingwisiorek talizaman aqua aura stal chirurgiczna wireturkusowe wisiorki wisiorek talizaman aqua aura stal chirurgiczna wire talizmanaqua aura wisiorki wisiorek talizaman stal chirurgiczna wirestal chirurgiczna wire wrapping

Wisiorek Talizaman Aqua Aura stal chirurgiczna wire wrapping

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Agata Rozanska - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Agata Rozanska
5/5 - 73 opinie
Ręcznie zrobiony wisiorek z najnowszej kolekcji Talizmany z kryształem górskim pokrytym warstwą soli złota tzw. aqua aurą w wersji delikatniejszej, mniej niebieskiej. Kryształ ma naturalnie wytworzony szpic i połyskuje na srebrzysto.

Aura to jedne z niewielu kamieni naturalnych w których ingerencja człowieka nie zmniejsza ich pozytywnego działania. Co więcej, nie tylko nie zmniejsza, ale nawet dodaje im mocy. Kamienie te posiadają właściwości kwarców, ale także przejmują cechy metalu z którym zostały "połączone".
Kwarce aura posiadają bardzo silne wibracje, są wzmacniaczami leczniczymi i energetycznymi. Przywracają równowagę, uwalniają od stresu, relaksują a także przywracają wiarę w siebie i pomagają dostrzec otaczające piękno. Są silnymi amuletami ochronnymi, odbijają negatywną energię i oczyszczają aurę. Kwarce aura przynoszą radość życia oraz pomagają uwolnić się od negatywnych emocji.

Kwarce aqua aura to jedne z najbardziej pożądanych aur. Łagodzą stres i zwiększają zdolność wyrażania emocji w pozytywny sposób. Pozwalają cieszyć się życiem i są doskonałymi amuletami ochronnymi.

Wisiorek wykonany został techniką wire wrapping z drutów ze stali chirurgicznej. Całkowita długość wisiorka 3 cm. Zawieszony został na regulowanym łańcuszku 50-60 cm.
Wisiorek jest unikatowy. Wzór wykonany z drutów oraz kamień są niepowtarzalne. Nie ma drugiego takiego samego wisiorka.

Stal chirurgiczna jest modnym i trwałym materiałem. Nie powoduje alergii, nie koroduje oraz nie czernieje pod wpływem warunków atmosferycznych (np. smog). Dzięki temu ta biżuteria przez wiele lat będzie cieszyć nasze oczy, bez konieczności czyszczenia jej specjalnymi preparatami.
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   Hand-Made wisiorki   • biżuteria - wisiorki