Bomberka długi sweter oversize z kieszeniami - brudny róż i fuksja
Bomberka długi sweter oversize z kieszeniami - brudny róż i fuksja
Bomberka długi sweter oversize z kieszeniami - brudny róż i fuksja
Bomberka długi sweter z kieszeniamiBomberka długi sweter z kieszeniamiBomberka długi sweter z kieszeniami

Bomberka długi sweter z kieszeniami

160,00 zł
handmade bomberka długi sweter z kieszeniami swetry
sprzedaje: Bellafeltro
4,8/5 - 819 ocen
Długi sweter w kolorze brudny róż wykończony ściągaczami w kolorze fuksja, uszyty w formie bomberki z ozdobnymi kieszeniami lekko
ściągnięty na dole. Ramię długie, obniżone rękaw długi, ściągacz i stójka bawełniane.

ROZMIAR UNIWERSALNY.

Wymiary swetra mierzone na płasko.
Długość całkowita 112cm
Szerokość 63/64cm
Szerokość pachy 20cm
Długość rękawa 42cm
Skład 18% wełna, 55% akryl, 20% poliester, 7% poliamid
Przedmiot zostanie nadany w ciągu 3 - 5 dni roboczych od chwili zatwierdzenia płatności
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Masz ochotę na sweter, który wygląda jak stylowa bomberka, a jednocześnie daje komfort codziennego noszenia? Ta „bomberka” od Bellafeltro to długi sweter w kolorze brudny róż, wykończony fuksjowymi ściągaczami i ozdobnymi kieszeniami. Lekko ściągnięty dół podkreśla sylwetkę, a obniżone ramię dodaje swobodnego, oversize’owego charakteru.

Zwróć uwagę na detale: długi rękaw, stójka oraz ściągacz wykonane z bawełny, dzięki czemu kształt ubrania jest dopracowany i przyjemny w dotyku. Kieszenie są praktyczne - idealne, gdy chcesz mieć gdzie schować dłonie albo drobiazgi w drodze.

Sweter ma rozmiar uniwersalny i składowo łączy wełnę (18%) z mieszaniną włókien syntetycznych (akryl, poliester, poliamid), co dobrze sprawdza się w codziennych stylizacjach. Załóż go do jeansów, spódnicy lub legginsów - zawsze wygląda „jak z inspiracji”, tylko bez wysiłku.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
sweter oversize z kieszeniami - Ubrania swetry
Sweter zgodny z opisem.
sweter oversize z kieszeniami - Swetry
Jestem zadowolona. Sweterek ładny, dobrej jakości, nieco jaśniejszy niż na zdjęciu. Polecam
sweter, bluza z kapturem boho - Swetry
Jakość i wykonanie super, bardzo wdzięczny. Polecam.
•   Handmade atrakcyjne swetry   •
KOSZT TRANSPORTU
20,60 zł (Przesyłka Pocztowa Priorytet)
15,00 zł (Kurier)
13,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Bellafeltro naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA
Przedmiot zostanie nadany w ciągu 3 - 5 dni roboczych od chwili zatwierdzenia płatności.
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >