Luźny cieniowany sweterek-kamizelka
Luźny cieniowany sweterek-kamizelka
Luźny cieniowany sweterek-kamizelka
Luźny cieniowany sweterek-kamizelka
Luźny cieniowany sweterek-kamizelka
Luźny cieniowany sweterek-kamizelka
Luźny cieniowany sweterek-kamizelka
Luźny cieniowany sweterek-kamizelka
Luźny, cieniowany sweterek, kamizelkaLuźny, cieniowany sweterek, kamizelkaLuźny, cieniowany sweterek, kamizelkaLuźny, cieniowany sweterek, kamizelkaLuźny, cieniowany sweterek, kamizelkaLuźny, cieniowany sweterek, kamizelkaLuźny, cieniowany sweterek, kamizelkaLuźny, cieniowany sweterek, kamizelka

Luźny, cieniowany sweterek, kamizelka

300,00 zł
handmade luźny, cieniowany sweterek, kamizelka swetry
5/5 - 4 oceny
Cieniowana bluzka, ręcznie wykonana na drutach luźnym prostym splotem. Sweterek z krótkim rękawkiem, który w chłodniejsze dni można narzucić na sukienkę. W pozostałe pory roku można sweterk zakładać na golf lub koszulę, jak kamizelkę.

Bardzo miła w dotyku, miękka, luźno się układająca - mimo, że wykonana z kliku połączonych nitek co dało grubszą fakturę.

Góra bluzki poszerzana, tak żeby rękawek ładnie się układał. Dekold w łódeczkę.

Skład: przędza bawełniana, wełna z merynosów, len, akryl.

Kolory: oliwkowy jasny i ciemny, cieniowany niebieski od granatowego do błękitnego, cieniowany morski od morskiej ciemnej zieleni do turkusowego, trochę zgaszonej bieli, trochę delikatnej cytryny.

Kolory tak się ułożyły, że z jednej strony mamy więcej odcieni niebieskiego, a z drugiej strony bluzki więcej odcieni morskiego.

Dół rękawków i dół bluzki zakończony jednolitym kolorem oliwkowym.

Tylko jedna sztuka.

Rozmiar M/L - modelka na zdjęciu nosi rozmiar M, wzrost 160 cm.

Wymiary na płasko mierzone : szerokość góry łącznie z rękawkiem około 75 cm, szerokość pod pachami 60 cm, szerokość na dole 56 cm. Długość około 58 cm. Obwód biustu do 105 cm. Wymiary są przybliżone z uwagi na sprężystość ręcznie dzierganej bluzki.

Pranie ręczne, suszenie na płasko. Nie prasujemy, nie wybielamy, nie czyścimy chemicznie. Dokładny opis na metce bluzki
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Ten sweterek-kamizelka to lekka, a jednocześnie przyjemna w dotyku warstwa na ciepłe dni i chłodniejsze wieczory. Ma krótki rękaw, luźny krój i dekolt w łódeczkę, dzięki czemu swobodnie układa się na sylwetce i wygląda kobieco w wielu stylizacjach.

Najchętniej sięgam po niego wtedy, gdy chcę dodać stylu sukience albo założyć coś “pomiędzy” - zamiast typowej bluzki lub kurtki. W pozostałe pory roku możesz nosić go też jako narzutkę do golfa lub koszuli.

Wykonanie jest ręczne - cieniowany wzór powstaje w trakcie dziergania na drutach luźnym, prostym splotem, a połączone nitki dają wyczuwalnie bogatszą fakturę.

Materiał i charakter: bawełna, wełna z merynosów, len oraz akryl. Kolory są cieniowane (odcienie oliwkowe oraz niebieskie/morski w stronę turkusu), z jednolitym wykończeniem na dole swetra i rękawów.

Dla kogo? Dla kobiet, które lubią naturalne tkaniny, wygodę i rzeczy “z duszą”, bo to model na jedną sztukę.

Użytkowanie: pranie ręczne i suszenie na płasko - dzięki temu forma pozostaje jak najlepiej.


•   HandMade swetry   •
KOSZT TRANSPORTU
18,00 zł (Kurier inPost)
17,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Pracownia La Unico naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >