NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Mrosoutache - Rzymianki buty

Zamówienie

buty dodatki

sandałki pompony

kolorowe rzymianki

kolorowe

Mro-Soutache

rzymianki pompony

kolorowe sandałki

38 - 5 zamówienie specjalne dla pani martyny buty mrosoutache
MroSoutache buty: sandałki
MroSoutache buty: 38 - 5 - Zamówienie specjalne dla Pani Martyny pompony
pompony buty 38 - 5 - zamówienie specjalne
hand made pompony 38 - 5 - zamówienie specjalne
hand-made buty 38 - 5 zamówienie specjalne dla pani martynyhand made buty sandałki 38 - 5 - zamówienie specjalnebuty pompony 38 - 5 - zamówienie specjalne38 - 5 - Zamówienie specjalne dla Pani Martyny kolorowe38 - 5 - Zamówienie specjalne dla Pani Martyny rzymianki

38 - 5 - Zamówienie specjalne dla Pani Martyny

wyprzedano
5/5 - 6 opinii
Proszę o zapoznanie się z opisem butów i w razie chęci zakupu o kontakt. Można dokonac wyboru, na załączonym zdjeciu podałam kilka propozycji. BUTY WYKONUJĘ WYŁĄCZNIE NA ZAMÓWIENIE. Przed zakupem proszę o kontakt mailowy.
Proszę o rozważne zakupy. Przedmioty wykonywane na zamówienie nie podlegają zwrotowi. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt. Sandały są polskiego producenta, wykonane są ze skóry naturalnej. Obszyte ozdobnym szwem. Długość rzemienia ok 190 cm. Podeszwa- STYROGUM ( polskiego producenta). Zdobione pomponami i chwostami ręcznie wykonanymi, koralikimi, barwionymi howlitami. Buty mają szerszą podeszwę. Nie polecam do szczupłych stóp. Proszę wziąć pod uwagę, że nie są to greckie sandały popularne na instagramie.
OPINIE / rozwiń >
•   hand-made buty   • dodatki - butybuty mrosoutache