12345...>

maseczki

Drobnoustroje, bakterie i wirusy, najczęściej dostają się do organizmu drogą kropelkową. Aby zminimalizować ryzyko infekcji, zaleca się używać przylegających do twarzy maseczek ochronnych. Maski są naturalną barierą i redukują prawdopodobieństwo zarażenia. Maseczki powinny być używane prewencyjne przez personel medyczny - szczególnie w sezonie podwyższonego ryzyka zachorowania na grypę jak również w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego czy też dużego zanieczyszczenia powietrza. Maseczki bawełniane oraz maseczki antywirusowe i maseczki z filtrem mogą być wykorzystywane przez osoby z grup ryzyka jak i o obniżonej odporności. Stanowią po prostu dodatkową barierę ochronną i minimalizują ryzyko zarażenia.

Dla małych pacjentów dobre nastawienie do personelu medycznego jest niezwykle ważne. Dlatego oferujemy także kolorowe maseczki bawełniane, które pozwolą rozchmurzyć się najmniejszym. Maski są szczelne a zarazem komfortowa. Nie wytłumiają dźwięku, co mogłoby przeszkadzać w komunikacji.

maseczki ochronne wielorazowe są zamiennikiem niedostępnych jednorazowych maseczek. Idealne dla osób pracujących w miejscach publicznych czy zakładach odwiedzanych przez wiele osób. Maseczka wielorazowego użytku po zdjęciu musi zostać wyprana i wyprasowana - wtedy nadaje się do ponownego założenia.

Obowiązujące zasady oraz obostrzenia dotyczące koronawirusa w Polsce, stref żółtych oraz czerwonych, zaleceniach, znajdziesz na stronie www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia. Aktualności Ministerstwa Zdrowia możesz śledzić na stronie www.gov.pl/web/zdrowie/covid.

KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
TAGI

maseczka bawełniana

maseczka profilowana

maseczka wielorazowa

maseczki bawełniane

streetnewstyle z filtrem

maseczka ochronna

luci and love

na twarz

maska maseczki

wielorazowa kwiaty

na twarz wielorazowa

kwiaty luci and love

wielorazowa maseczka ochronna

luci and love streetnewstyle z filtrem

maseczka ochronna maseczki bawełniane

streetnewstyle z filtrem maseczka wielorazowa

maseczka wielorazowa profilowana

maseczki maska

maseczka profilowana bawełniana

maska maseczka

maseczka

maseczka na twarz

kolorowe maseczki

maseczka damska

maseczka granatowa

maseczka męska

maska bawełniana

maseczka czterowarstwowa

wzorzysta komino

wzorzysta komino maska

maseczka kolorowa

kolorowa wielorazowa

ochronne


Bakterie i wirusy otaczają nas wsystkich - bez prawidłowego zabezpieczenia nie sposób ich uniknąć. Widoczne maseczki przeznaczone są nie tylko personelowi medycznemu, lecz także osobom, które chcą uchronić się przed drobnoustrojami w pracy, w szkodliwym dla zdrowia otoczeniu czy też w przesteni publicznej. Maseczki ochronne osłaniają twarz, a wszyte w nie elastyczne elementy gwarantują wysoką stabilność. Maseczki antywirusowe stworzone zostały z materiałów przyjaznych skórze, nie utrudniają normalnego oddychania i mówienia.

Maseczki wielorazowego użytku

uszyte są zazwyczaj z bawełny. Taką maseczkę po użyciu, czyli wyjściu do sklepu, pracy, itp. wystarczy wyprać i wyprasować. Pomimo postawy WHO i Ministerstwa Zdrowia (marzec-kwiecień 2020), podyktowanej światowym niedoborem środków ochrony osobistej, używanie wielorazowych maseczek ochronnych na pewno nie zaszkodzi. Nie dają one gwarancji całkowitej ochrony przed drobnoustrojami, chronią jednak przed rozprzestrzenianiem się wirusów, zapewniając równocześnie komfort i swobodę oddechu.

  Pamiętaj, że nosząc maseczki ochronne wielokrotnego użytku nadal trzeba przestrzegać zasad bezpieczeństwa!
- unikaj dotykania maseczki i twarzy
- Ogranicz bliskie kontakty w miejcach publicznych
- zachowaj bezpieczną odległość
- zdejmuj maseczkę trzymając ją za tylne troczki
WIĘCEJ
12345...>