maseczki

Drobnoustroje, bakterie i wirusy, najczęściej dostają się do organizmu drogą kropelkową. Aby zminimalizować ryzyko infekcji, zaleca się używać przylegających do twarzy maseczek ochronnych. Maski są naturalną barierą i redukują prawdopodobieństwo zarażenia. Maseczki powinny być używane prewencyjne przez personel medyczny - szczególnie w sezonie podwyższonego ryzyka zachorowania na grypę jak również w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego czy też dużego zanieczyszczenia powietrza. Maseczki bawełniane oraz maseczki antywirusowe i maseczki z filtrem mogą być wykorzystywane przez osoby z grup ryzyka jak i o obniżonej odporności. Stanowią po prostu dodatkową barierę ochronną i minimalizują ryzyko zarażenia.

Dla małych pacjentów dobre nastawienie do personelu medycznego jest niezwykle ważne. Dlatego oferujemy także kolorowe maseczki bawełniane, które pozwolą rozchmurzyć się najmniejszym. Maski są szczelne a zarazem komfortowa. Nie wytłumiają dźwięku, co mogłoby przeszkadzać w komunikacji.

maseczki ochronne wielorazowe są zamiennikiem niedostępnych jednorazowych maseczek. Idealne dla osób pracujących w miejscach publicznych czy zakładach odwiedzanych przez wiele osób. Maseczka wielorazowego użytku po zdjęciu musi zostać wyprana i wyprasowana - wtedy nadaje się do ponownego założenia.

Obowiązujące zasady oraz obostrzenia dotyczące koronawirusa w Polsce, stref żółtych oraz czerwonych, zaleceniach, znajdziesz na stronie www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia. Aktualności Ministerstwa Zdrowia możesz śledzić na stronie www.gov.pl/web/zdrowie/covid.

KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
TAGI

maseczka ochronna

maseczka bawełniana

maseczka wielorazowa

z filtrem

streetnewstyle z filtrem

maseczka profilowana

na twarz

maseczka trzywarstwowa

maska maseczka

ochronna kolorowa

drukowana maseczki

trzywarstwowa maseczki

drukowana kolorowa

maseczka trzywarstwowa na twarz

kolorowa maseczka profilowana

na twarz ochronna

maseczka profilowana streetnewstyle z filtrem

ochronna maseczka

z filtrem streetnewstyle

wielorazowa maseczka

z filtrem maseczka bawełniana

maseczka wielorazowa maska

maseczka bawełniana ochronna

maska

z filtrem f7

maseczka na twarz

maseczki bawełniane

maseczka z filtrem

wzorzysta komino

jesienno zimowy

jesienno zimowy kominek


Bakterie i wirusy otaczają nas wsystkich - bez prawidłowego zabezpieczenia nie sposób ich uniknąć. Widoczne maseczki przeznaczone są nie tylko personelowi medycznemu, lecz także osobom, które chcą uchronić się przed drobnoustrojami w pracy, w szkodliwym dla zdrowia otoczeniu czy też w przesteni publicznej. Maseczki ochronne osłaniają twarz, a wszyte w nie elastyczne elementy gwarantują wysoką stabilność. Maseczki antywirusowe stworzone zostały z materiałów przyjaznych skórze, nie utrudniają normalnego oddychania i mówienia.

Maseczki wielorazowego użytku

uszyte są zazwyczaj z bawełny. Taką maseczkę po użyciu, czyli wyjściu do sklepu, pracy, itp. wystarczy wyprać i wyprasować. Pomimo postawy WHO i Ministerstwa Zdrowia (marzec-kwiecień 2020), podyktowanej światowym niedoborem środków ochrony osobistej, używanie wielorazowych maseczek ochronnych na pewno nie zaszkodzi. Nie dają one gwarancji całkowitej ochrony przed drobnoustrojami, chronią jednak przed rozprzestrzenianiem się wirusów, zapewniając równocześnie komfort i swobodę oddechu.

  Pamiętaj, że nosząc maseczki ochronne wielokrotnego użytku nadal trzeba przestrzegać zasad bezpieczeństwa!
- unikaj dotykania maseczki i twarzy
- Ogranicz bliskie kontakty w miejcach publicznych
- zachowaj bezpieczną odległość
- zdejmuj maseczkę trzymając ją za tylne troczki
WIĘCEJ
12345...>