NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Blue pearl art - miedziana biżuteria wisiorki

Wisiorek

wisiorki biżuteria

wire wrapping

różowy kwarc

biżuteria na prezent

dla niej

pleciony wisiorek

miedziana biżuteria

różowe

brązowe

złote

Blue-Pearl-Art

miedziana biżuteria na prezent

pleciony wisiorek różowy kwarc

dla niej wire wrapping

Wisiorek z różowym kwarcem wisiorki blue pearl art wire wrapping, różowy kwarc, biżuteria
Blue Pearl Art wisiorki: biżuteria na prezent wire wrapping różowy kwarc
wisiorki: biżuteria na prezent dla niej
wisiorki: dla niej
pleciony wisiorek miedziana biżuteria
dla niej wisiorek z różowym kwarcem miedziana biżuteria wire wrapping
handmade wisiorki wisiorek z różowym kwarcemróżowy kwarc wykonano w pracochłonnej technice wire wrapping. do pleciony wisiorekbrązowe różowy kwarc z różowym kwarcem pleciony wisiorekwire wrapping wisiorki różowe wisiorek z różowym kwarcem dla niejróżowy kwarc wisiorek z różowym kwarcem miedziana biżuteriadla niej wisiorek z różowym kwarcem miedziana biżuteria

Wisiorek z różowym kwarcem

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Blue Pearl Art - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Blue Pearl Art
5/5 - 14 ocen
Wisiorek wykonano w pracochłonnej technice wire wrapping. Do stworzenia wisiorka użyto różowego kwarcu oraz drutu miedzianego, który następnie oksydowano. Całkowita długość wisiorka to 5 cm. Wisiorek zawieszony jest na rzemyku o standardowej długości ok. 45 - 50 cm.

Miedź to wyjątkowy metal, który podobno przynosi szczęście. Jest potrzebna ludzkiemu organizmowi, jej niedobór prowadzi do wielu chorób. Miedź, tak jak i srebro, posiada doskonałe właściwości antybakteryjne. Idealnym rozwiązaniem niektórych problemów zdrowotnych jest biżuteria z miedzi. Wchłania się ona przez skórę uzupełniając niedobory tego pierwiastka w organizmie. Miedziane ozdoby noszone były już od czasów starożytnych. Biżuteria z miedzi stanowi nie tylko piękną i oryginalną ozdobę, ale również korzystnie wpływa na nasze zdrowie.

Różowy kwarc przyciąga miłość do naszego życia. Noszenie kwarcu różowego jest świetnym antidotum dla wszystkich kompleksów. Jest symbolem bezwarunkowej miłości. Kwarc różowy uwalnia nas od lęków, smutków i stresu. Mamom w ciąży daje ochronę i siłę.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mojego sklepu. Znajdą tu Państwo gotowe projekty, jednak wykonuję również biżuterię na zamówienie. W celu realizacji indywidualnych projektów zapraszam do kontaktu poprzez panel „KONTAKT Z PROJEKTANTEM”.
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   Hand Made gustowne wisiorki   • biżuteria - wisiorki