NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Blue pearl art - wisiorek z kamieniem

Wisiorek

wisiorki biżuteria

wire wrapping

biżuteria na prezent

dla niej

pleciony wisiorek

wisiorek z kamieniem

kolorowe

brązowe

złote

Blue-Pearl-Art

wisiorek z kamieniem biżuteria na prezent

pleciony wisiorek labradoryt

dla niej wire wrapping

Wisiorek z labradorytem wisiorki blue pearl art wire wrapping, labradoryt, biżuteria na prezent
Wisiorek z labradorytem - z kamieniem wire wrapping pleciony
labradoryt
labradorytu oraz masy perłowej, całość misternie opleciono oksydowanym drutem miedzianym. Całkowita długość wisiorka to ok. Pleciony wisiorek
Blue Pearl Art wisiorki: Wisiorek z labradorytem - z kamieniem dla niej biżuteria na prezent
wisiorki: Wisiorek z labradorytem - z kamieniem dla niej
hand made wisiorki wisiorek z labradorytempleciony wisiorek wire wrapping z labradorytem labradorytbrązowe wisiorki labradorytu oraz masy perłowej, całość misternie opleciono wire wrappingwire wrapping wisiorki kolorowe wisiorek z labradorytem dla niejpleciony wisiorek dla niej labradorytu oraz masy perłowej, całość misternie opleciono labradorytdla niej wisiorek z labradorytem labradoryt

Wisiorek z labradorytem

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Blue Pearl Art - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
5/5 - 2 opinie
labradorytu oraz masy perłowej, całość misternie opleciono oksydowanym drutem miedzianym. Całkowita długość wisiorka to ok. 5,5 cm. Wisiorek zawieszony jest na rzemyku o standardowej długości ok. 45 - 50 cm.

Miedź to wyjątkowy metal, który podobno przynosi szczęście. Jest potrzebna ludzkiemu organizmowi, jej niedobór prowadzi do wielu chorób. Miedź, tak jak i srebro, posiada doskonałe właściwości antybakteryjne. Idealnym rozwiązaniem niektórych problemów zdrowotnych jest biżuteria z miedzi. Wchłania się ona przez skórę uzupełniając niedobory tego pierwiastka w organizmie. Miedziane ozdoby noszone były już od czasów starożytnych. Biżuteria z miedzi stanowi nie tylko piękną i oryginalną ozdobę, ale również korzystnie wpływa na nasze zdrowie.

Labradoryt to charakterystyczny kamień, jego kolor zmienia się w zależności od oświetlenia. Jest silnie działającym kamieniem, rozbudza wyobraźnię, chroni od wszelkich złych wpływów. Pomaga rozpocząć nowy etap rozwoju duchowego i spojrzeć w głąb siebie. Stabilizuje i oczyszcza aurę. Otwiera na miłość własną, leczy kompleksy, podnosi poczucie własnej wartości.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mojego sklepu. Znajdą tu Państwo gotowe projekty, jednak wykonuję również biżuterię na zamówienie. W celu realizacji indywidualnych projektów zapraszam do kontaktu poprzez panel „KONTAKT Z PROJEKTANTEM”
OPINIE / rozwiń >
•   Hand Made efektowne wisiorki   • biżuteria - wisiorki