NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Blue pearl art - z miedzi wisiorki

Wisiorek

wisiorki biżuteria

wire wrapping

wisiorekz kamieniem

dla niej

na prezent

z miedzi

niebieskie

brązowe

złote

blue-pearl-art

z miedzi dla niej

talizman wisiorekz kamieniem

na prezent wire wrapping

Wisiorek z niebieskim agatem wisiorki blue pearl art wire
Wisiorek z niebieskim agatem
Wisiorek z niebieskim agatem
Wisiorek z niebieskim agatem dla niej
ręcznie wykonane wisiorki wisiorek z niebieskim agatemtalizman wire wrapping wisiorek z niebieskim agatembrązowe wisiorekz kamieniem wisiorek wykonano w pracochłonnej technicewire wrapping wisiorki niebieskie wisiorek z niebieskim agatem

Wisiorek z niebieskim agatem

200,00 zł
ręcznie wykonane wisiorki wisiorek z niebieskim agatem
Wisiorek wykonano w pracochłonnej technice wire wrapping. Do stworzenia wisiorka użyto agatu w pięknym niebieskim kolorze, całość opleciono oksydowanym drutem miedzianym. Całkowita długość wisiorka to 5 cm. Wisiorek zawieszony jest na rzemyku o standardowej długości ok. 45 - 50 cm.

Miedź to wyjątkowy metal, który podobno przynosi szczęście. Jest potrzebna ludzkiemu organizmowi, jej niedobór prowadzi do wielu chorób. Miedź, tak jak i srebro, posiada doskonałe właściwości antybakteryjne. Idealnym rozwiązaniem niektórych problemów zdrowotnych jest biżuteria z miedzi. Wchłania się ona przez skórę uzupełniając niedobory tego pierwiastka w organizmie. Miedziane ozdoby noszone były już od czasów starożytnych. Biżuteria z miedzi stanowi nie tylko piękną i oryginalną ozdobę, ale również korzystnie wpływa na nasze zdrowie.

Agat jest kamieniem równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje energie yin i yang. Uspokaja negatywne emocje takie jak gniew, czy żal. Na poziomie duchowym agat zwiększa świadomość, zachęca do kontemplacji i akceptowania wydarzeń, jakie nam się przytrafiają. Sprzyja rozwojowi duchowemu.
KOSZT TRANSPORTU
16,00 zł (Przesyłka Pocztowa Priorytet)
16,00 zł (Kurier inPost)
15,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta blue pearl art naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
•   Ręcznie wykonane wisiorki   • biżuteria - wisiorkiRęcznie wykonane blue pearl art
blue-pearl-art wisiorki: