NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Blue pearl art - kolorowy wisiorek

Wisiorek

wisiorki biżuteria

wire wrapping

dla niej

na szczęście

biżuteria na prezent

kolorowy wisiorek

kolorowe

złote

brązowe

blue-pearl-art

kolorowy wisiorek talizman

biżuteria na prezent dla niej

na szczęście wire wrapping

Wisiorek z labradorytem
wire wrapping na szczęście
Wisiorek wykonano w pracochłonnej technice wire wrapping. Biżuteria na prezent
Wisiorek z labradorytem - kolorowy talizman biżuteria na prezent
wisiorki: Wisiorek z labradorytem - kolorowy na szczęście biżuteria na prezent
ręcznie zrobione wisiorki wisiorek z labradorytemunikatowe wire wrapping wisiorek z labradorytem kolorowyzłote dla niej wisiorek z labradorytem talizmanwire wrapping wisiorki kolorowe wisiorek z labradorytem na szczęściebiżuteria na prezent na szczęście wisiorek z labradorytem

Wisiorek z labradorytem

220,00 zł
przedmiot niedawno wyprzedany

Skontaktuj się z Projektantem blue pearl art - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
Wisiorek wykonano w pracochłonnej technice wire wrapping. Do stworzenia wisiorka użyto labradorytu, który misternie opleciono oksydowanym drutem miedzianym. Całkowita długość wisiorka to ok. 5,5 cm. Wisiorek zawieszony jest na rzemyku o standardowej długości ok. 45 - 50 cm. Wisiorek jest lekki, klasyczny i delikatny.

Miedź to wyjątkowy metal, który podobno przynosi szczęście. Jest potrzebna ludzkiemu organizmowi, jej niedobór prowadzi do wielu chorób. Miedź, tak jak i srebro, posiada doskonałe właściwości antybakteryjne. Idealnym rozwiązaniem niektórych problemów zdrowotnych jest biżuteria z miedzi. Wchłania się ona przez skórę uzupełniając niedobory tego pierwiastka w organizmie. Miedziane ozdoby noszone były już od czasów starożytnych. Biżuteria z miedzi stanowi nie tylko piękną i oryginalną ozdobę, ale również korzystnie wpływa na nasze zdrowie.

Labradoryt to charakterystyczny kamień, jego kolor zmienia się w zależności od oświetlenia. Jest silnie działającym kamieniem, rozbudza wyobraźnię, chroni od wszelkich złych wpływów. Pomaga rozpocząć nowy etap rozwoju duchowego i spojrzeć w głąb siebie. Stabilizuje i oczyszcza aurę. Otwiera na miłość własną, leczy kompleksy, podnosi poczucie własnej wartości.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mojego sklepu. Znajdą tu Państwo gotowe projekty, jednak wykonuję również biżuterię na zamówienie. W celu realizacji indywidualnych projektów zapraszam do kontaktu.
biżuteria wisiorki
Wisiorek z labradorytem wire wrapping dla niej Projektanta blue pearl art
•   Ręcznie zrobione unikatowe wisiorki   • biżuteria - wisiorkiRęcznie zrobione blue pearl art
blue-pearl-art wisiorki: