NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Blue pearl art - talizman wisiorki

Wisiorek

wisiorki biżuteria

dla niej

wire wrapping

na prezent

szafir miedziany

niebieskie

brązowe

złote

blue-pearl-art

talizman wire wrapping

na prezent dla niej

wire wrapping miedziany

dla niej szafir

Wisiorek z kwarcem tytanowym i szafirami wisiorki blue pearl art szafir, miedziany, dla niej
blue pearl art wire wrapping szafir wisiorek z kwarcem tytanowym i szafirami na prezent
brązowe miedziany wisiorek z kwarcem tytanowym i szafirami wire wrapping szafir
szafir niebieskie wisiorek z kwarcem tytanowym i szafirami talizman wire wrapping
wisiorki: wire wrapping dla niej
blue pearl art Wisiorek z kwarcem tytanowym i szafirami - Ręcznie zrobione na prezent
ręcznie zrobione wisiorki wisiorek z kwarcem tytanowym i szafiramiwire wrapping szafir wisiorek z kwarcem tytanowym i szafiramibrązowe miedziany wisiorek z kwarcem tytanowym i szafirami wire wrappingszafir niebieskie wisiorek z kwarcem tytanowym i szafirami talizmanwire wrapping wisiorki wisiorek z kwarcem tytanowym i szafirami miedzianywisiorki wire wrapping wisiorek z kwarcem tytanowym i szafirami miedziany

Wisiorek z kwarcem tytanowym i szafirami

200,00 zł
ręcznie zrobione wisiorki wisiorek z kwarcem tytanowym i szafirami
Wisiorek wykonano w pracochłonnej technice wire wrapping. Do stworzenia wisiorka użyto kwarcu tytanowego, szafirów, szklanych kryształków oraz drutu miedzianego, który następnie oksydowano. Całkowita długość wisiorka to 8 cm. Wisiorek zawieszony jest na rzemyku o standardowej długości ok. 45 - 50 cm.

Miedź to wyjątkowy metal, który podobno przynosi szczęście. Jest potrzebna ludzkiemu organizmowi, jej niedobór prowadzi do wielu chorób. Miedź, tak jak i srebro, posiada doskonałe właściwości antybakteryjne. Idealnym rozwiązaniem niektórych problemów zdrowotnych jest biżuteria z miedzi. Wchłania się ona przez skórę uzupełniając niedobory tego pierwiastka w organizmie. Miedziane ozdoby noszone były już od czasów starożytnych. Biżuteria z miedzi stanowi nie tylko piękną i oryginalną ozdobę, ale również korzystnie wpływa na nasze zdrowie.

Wyróżnić możemy różne rodzaje kwarców aurycznyvh. Kwarce pokryte tytanem to Sunset Aura, często nazywa się również kwarcami tęczowymi, ponieważ przypominają rozlaną benzynę, która mieni się na wiele barw. Wszystkie kwarce mają zdolność do oczyszczania, harmonizowania i „rozświetlania” naszej aury oraz sprzyjają rozwoju duchowemu.

Szafir jest talizmanem przyjaźni, pokoju oraz małżeńskiego szczęścia. Szafir jest uznawany za symbol miłości, czystości i prawdy.
KOSZT TRANSPORTU
16,00 zł (Paczka Pocztowa Priorytet)
16,00 zł (Kurier inPost)
15,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta blue pearl art naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
•   Ręcznie zrobione wisiorki   • biżuteria - wisiorkiwisiorki blue pearl art
blue-pearl-art wisiorki: