NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na upominek!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Blue pearl art - na prezent wisiorki

Wisiorek

wisiorki biżuteria

wire wrapping

wisiorek dynia

miedziany wisior

dla jesieniary

na prezent

fioletowe

brązowe

złote

Blue-Pearl-Art

na prezent agat

dla jesieniary miedziany wisior

agat wisiorek dynia

miedziany wisior wire wrapping

Wisiorek z agatem blue pearl art wire wrapping, dynia, miedziany wisior, agat, dla jesieniary
Blue Pearl Art atrakcyjne wire wrapping wisiorek z agatem dynia miedziany wisior na prezent
miedziany wisior wisiorek dynia
Wisiorek z agatem dynia miedziany wisior wire wrapping
Wisiorek z agatem dynia miedziany wisior
Wisiorek wykonano w pracochłonnej technice wire wrapping. Do stworzenia wisiorka użyto agatu, hematytów oraz szklanych listków. Dla jesieniary
Wisiorek z agatem dynia na prezent wire wrapping
handmade wisiorki wisiorek z agatem dyniaatrakcyjne wire wrapping wisiorek z agatem dynia miedziany wisiorbrązowe wisiorek dynia z agatem wire wrappingwire wrapping wisiorki fioletowe wisiorek z agatem dyniaatrakcyjne wisiorki agat wisiorek z agatem dynia na prezentagat wisiorek z agatem dynia na prezentagat wisiorki wisiorek z agatem dynia

Wisiorek z agatem dynia

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Blue Pearl Art - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Blue Pearl Art
5/5 - 14 ocen
Wisiorek wykonano w pracochłonnej technice wire wrapping. Do stworzenia wisiorka użyto agatu, hematytów oraz szklanych listków. Całość opleciono drutem miedzianym, który następnie oksydowano. Całkowita długość wisiorka to 4 cm. Wisiorek zawieszony jest na rzemyku o standardowej długości ok. 45 - 50 cm.

Miedź to wyjątkowy metal, który podobno przynosi szczęście. Jest potrzebna ludzkiemu organizmowi, jej niedobór prowadzi do wielu chorób. Miedź, tak jak i srebro, posiada doskonałe właściwości antybakteryjne. Idealnym rozwiązaniem niektórych problemów zdrowotnych jest biżuteria z miedzi. Wchłania się ona przez skórę uzupełniając niedobory tego pierwiastka w organizmie. Miedziane ozdoby noszone były już od czasów starożytnych. Biżuteria z miedzi stanowi nie tylko piękną i oryginalną ozdobę, ale również korzystnie wpływa na nasze zdrowie.

Agat jest kamieniem równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje energie yin i yang. Uspokaja negatywne emocje takie jak gniew, czy żal. Na poziomie duchowym agat zwiększa świadomość, zachęca do kontemplacji i akceptowania wydarzeń, jakie nam się przytrafiają. Sprzyja rozwojowi duchowemu.
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   Hand-Made atrakcyjne wisiorki   • biżuteria - wisiorki