NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Agata rozanska - kryształ wisiorki

Wisiorek

wisiorki biżuteria

wire wrapping

kwarc dymny

wisiorek talizman

amulet kryształ

srebrne

brązowe

Agata-Rozanska

kryształ wire wrapping

kwarc dymny amulet

wire wrapping talizman

amulet wisiorek

Wisiorek talizman surowy kwarc dymny wire wrapping kryształ ze szpicem wisiorki agata rozanska
talizman wisiorki wire wrapping
wisiorki: - wire wrapping talizman
Oryginalny wisiorek z kolekcji Talizmany z surowym kryształem kwarcu dymnego z naturalnym szpicem. Amulet
- wire wrapping talizman
- wire wrapping kwarc dymny wisiorek
- wire wrapping krysztal kwarc dymny
handmade wisiorki wisiorek talizman surowy kwarc dymny wire wrapping kryształamulet wisiorek oryginalny z kolekcji talizmany z surowym kryształem wire wrappingsrebrne wisiorek talizman surowy kwarc dymny wire wrappingamulet wisiorki wisiorek talizman surowy kwarc dymny wire wrappingamulet wisiorek talizman surowy kwarc dymny wire wrapping kryształamulet wisiorek talizman surowy kwarc dymny wire wrappingamulet wisiorki wisiorek talizman surowy kwarc dymny wire wrapping

Wisiorek talizman surowy kwarc dymny wire wrapping kryształ ze szpicem

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Agata Rozanska - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
5/5 - 67 opinii
Oryginalny wisiorek z kolekcji Talizmany z surowym kryształem kwarcu dymnego z naturalnym szpicem. Wykonany ręcznie techniką wire wrapping. W całości ze stali chirurgicznej. Całkowita długość wisiorka 4,1 cm (z kółeczkiem). Sam kamień ma wymiary 3,2x1,4x1 cm. Wisiorek zawieszony jest na łańcuszku 50cm.
Kwarc jest surowy, nieszlifowany oraz niepolerowany i na jego powierzchni znajdują się niedoskonałości charakterystyczne dla niepoprawianych kamieni naturalnych. Wisiorek jest unikatowy- zarówno wzór z drutów oraz kamień są niepowtarzalne. Nie ma drugiego takiego samego wisiorka.

Kwarc dymny to Kamień Mocy. Pochłania i neutralizuje negatywną energię. Ochrania przed atakami psychicznym i stresem emocjonalnym. Eliminuje zmartwienia i wątpliwości, pomaga w osiąganiu celów osobistych i biznesowych, a także urzeczywistnianiu marzeń i pomysłów. Pomaga w wyzbyciu się nałogów.
Stal chirurgiczna jest modnym i trwałym materiałem. Nie powoduje alergii, nie koroduje oraz nie czernieje pod wpływem warunków atmosferycznych (np. smog). Dzięki temu ta biżuteria przez wiele lat będzie cieszyć nasze oczy, bez konieczności czyszczenia jej specjalnymi preparatami.
OPINIE / rozwiń >
•   Handmade wisiorki   • biżuteria - wisiorki