NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Agata rozanska - kryształ górski wisiorki

Wisiorek

wisiorki biżuteria

wire wrapping

stal chirurgiczna

kwarc tytanowy

kryształ górski

wisiorek aura

srebrne

kolorowe

agata-rozanska

kryształ górski stal chirurgiczna

aura wire wrapping

kwarc tytanowy wisiorek

wisiorkiwisiorek wire-wrapping stal-chirurgiczna kwarc-tytanowy
wire wrapping wisiorek talizman kwarc tytanowy
srebrne wisiorki wisiorek talizman kwarc tytanowy
stal chirurgiczna wisiorek talizman kwarc tytanowy
agata rozanska handmade stal chirurgiczna wisiorek talizman kwarc tytanowy
agata rozanska wisiorki: Wisiorek Talizman kwarc tytanowy aura kryształ górski wire wrapping stal
wisiorki: Wisiorek Talizman kwarc tytanowy aura kryształ górski wire wrapping stal krysztal gorski
handmade wisiorki wisiorek talizman kwarc tytanowy aura kryształ górski wire wrappingWisiorek Talizman kwarc tytanowy aura kryształ górski wire wrapping stalWisiorek Talizman kwarc tytanowy aura kryształ górski wire wrapping stalstal chirurgiczna wisiorek talizman kwarc tytanowyhandmade stal chirurgiczna wisiorek talizman kwarc tytanowywisiorki stal chirurgiczna ręcznie zrobiony wisiorek z kolekcji talizmanystal chirurgiczna wisiorki wisiorek talizman kwarc tytanowy

Wisiorek Talizman kwarc tytanowy aura kryształ górski wire wrapping stal chirurgiczna

190,00 zł
wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem agata rozanska - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
5/5 - 57 opinii
Ręcznie zrobiony wisiorek z kolekcji Talizmany z matowym kryształem górskim z naturalnym szpicem pokrytym warstwą tytanu. Wisiorek wykonałam techniką wire wrapping z drutów ze stali chirurgicznej.
Kwarc tytanowy nazywany jest również tęczową aurą i jest najbardziej popularną odmianą Aury. Aura to jedne z niewielu kamieni naturalnych w których ingerencja człowieka nie zmniejsza ich pozytywnego działania. Co więcej, nie tylko nie zmniejsza, ale nawet dodaje im mocy. Kamienie te posiadają właściwości kwarców, ale także przejmują cechy metalu z którym zostały "połączone". Kwarce aura posiadają bardzo silne wibracje, są wzmacniaczami leczniczymi i energetycznymi. Przywracają równowagę, uwalniają od stresu, relaksują a także przywracają wiarę w siebie i pomagają dostrzec otaczające piękno. Są silnymi amuletami ochronnymi, odbijają negatywną energię i oczyszczają aurę. Kwarce aura przynoszą radość życia oraz pomagają uwolnić się od negatywnych emocji.

Całkowita długość wisiorka (z kółeczkiem) to 5,2 cm. Sam Kamień ma wymiary 4,3x1,0 cm. Zawieszony został na łańcuszku ze stali chirurgicznej o długości 50cm - na życzenie mogę dowolnie zmienić jego długość.
Wisiorek jest unikatowy. Zarówno wzór z drutów jak i sam kamień są niepowtarzalne. Nie ma drugiego takiego samego wisiorka.
Stal chirurgiczna jest modnym i trwałym materiałem. Nie powoduje alergii, nie koroduje oraz nie czernieje pod wpływem warunków atmosferycznych (np. smog). Dzięki temu ta biżuteria przez wiele lat będzie cieszyć nasze oczy, bez konieczności czyszczenia jej specjalnymi preparatami.
OPINIE / rozwiń >
•   HandMade wisiorki   • biżuteria - wisiorkiwisiorki agata rozanska
agata-rozanska wisiorki: