NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Agata rozanska - Wire-wrapping wisiorki

Wisiorek

wisiorki biżuteria

stal chirurgiczna

kwarc tytanowy

wire wrapping

wisiorek aura

turkusowe

srebrne

Agata-Rozanska

wire wrapping stal chirurgiczna

kwarc tytanowy wisiorek

wisiorki! Wisiorek Talizman kwarc tytanowy aura błekitna stal
Agata Rozanska wisiorki: Wisiorek Talizman kwarc tytanowy aura błekitna stal chirurgiczna - wire
Agata Rozanska wisiorki: Wisiorek Talizman kwarc tytanowy aura błekitna stal chirurgiczna - wire
wisiorki: aura
wisiorki: Wisiorek Talizman kwarc tytanowy aura błekitna stal chirurgiczna - wire
hand made wisiorki wisiorek talizman kwarc tytanowy aura błekitna stal chirurgicznagustowne wisiorki wisiorek talizman kwarc tytanowyturkusowe wisiorki wisiorek talizman kwarc tytanowyaura wisiorki wisiorek talizman kwarc tytanowygustowne wisiorki wisiorek talizman kwarc tytanowy

Wisiorek Talizman kwarc tytanowy aura błekitna stal chirurgiczna

160,00 zł
wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Agata Rozanska - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
5/5 - 56 opinii
Ręcznie zrobiony wisiorek z najnowszej kolekcji Talizmany z surowym kwarcem w kształcie zbliżonym do kropli. Pokryty został warstwą tytanu, dzięki czemu pięknie połyskuje na srebrno i złoto.

Kwarc tytanowy nazywany jest również tęczową aurą i jest najbardziej popularną odmianą Aury.
Aura to jedne z niewielu kamieni naturalnych w których ingerencja człowieka nie zmniejsza ich pozytywnego działania. Co więcej, nie tylko nie zmniejsza, ale nawet dodaje im mocy. Kamienie te posiadają właściwości kwarców, ale także przejmują cechy metalu z którym zostały "połączone".
Kwarce aura posiadają bardzo silne wibracje, są wzmacniaczami leczniczymi i energetycznymi. Przywracają równowagę, uwalniają od stresu, relaksują a także przywracają wiarę w siebie i pomagają dostrzec otaczające piękno. Są silnymi amuletami ochronnymi, odbijają negatywną energię i oczyszczają aurę. Kwarce tytanowe przynoszą radość życia oraz pomagają uwolnić się od negatywnych emocji.

Wisiorek wykonany został techniką wire wrapping z drutów ze stali chirurgicznej. Całkowita długość wisiorka 3,6 cm. Zawieszony został na regulowanym łańcuszku 50-60 cm. Na końcu łańcuszka regulacyjnego znajduje się kulka jadeitu- kamienia, który uważany jest za talizman przynoszący szczęście, fortunę oraz udane małżeństwo. Jest symbolem bogactwa i beztroskiego życia. Jadeit przyciąga pieniądze oraz pomaga utrzymać je przy sobie. Ponadto jadeit dodaje uroku. Sprzyja podczas negocjacji, w podejmowaniu ważnych decyzji a także wzmacnia wiarę w siebie.
Wisiorek jest unikatowy. Wzór wykonany z drutów oraz kamień są niepowtarzalne. Nie ma drugiego takiego samego wisiorka.
Stal chirurgiczna jest modnym i trwałym materiałem. Nie powoduje alergii, nie koroduje oraz nie czernieje pod wpływem warunków atmosferycznych (np. smog). Dzięki temu ta biżuteria przez wiele lat będzie cieszyć nasze oczy, bez konieczności czyszczenia jej specjalnymi preparatami.
Kwarc jest barwiony na błękitno i jego kolor może z czasem tracić na int
OPINIE / rozwiń >
•   Hand Made gustowne wisiorki   • biżuteria - wisiorkiHand Made agata rozanska
agata-rozanska wisiorki: