NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Agata rozanska - kryształ górski wisiorki

Wisiorek

wisiorki biżuteria

stal chirurgiczna

wire wrapping

aqua aura

kryształ górski

wisiorek aura

turkusowe

srebrne

kolorowe

Agata-Rozanska

kryształ górski wire wrapping

aura stal chirurgiczna

aqua aura wisiorek

Wisiorek talizman kryształ kwarc aqua aura stal chirurgiczna wire wrapping wisiorki agata
Agata Rozanska stal chirurgiczna wisiorki wisiorek talizman kryształ kwarc aqua aura
srebrne wisiorki stal chirurgiczna wisiorek talizman kryształ kwarc aqua aura
wisiorek turkusowe talizman kryształ kwarc aqua aura stal wire wrapping
Wisiorek talizman kryształ kwarc aqua aura stal chirurgiczna wire wrapping
handmade wisiorki wisiorek talizman kryształ kwarc aqua aura stal chirurgiczna wirestal chirurgiczna wisiorki wisiorek talizman kryształ kwarc aqua aurasrebrne wisiorki stal chirurgiczna wisiorek talizman kryształ kwarc aqua aurawisiorek turkusowe talizman kryształ kwarc aqua aura stalstal chirurgiczna wisiorki aqua aura wisiorek talizman kryształ kwarc górski

Wisiorek talizman kryształ kwarc aqua aura stal chirurgiczna wire wrapping

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Agata Rozanska - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Agata Rozanska
5/5 - 73 opinie
Ręcznie zrobiony wisiorek z najnowszej kolekcji Talizmany z kryształem górskim pokrytym warstwą soli złota tzw. aqua aurą, połyskującym na tęczowo.

Aura to jedne z niewielu kamieni naturalnych w których ingerencja człowieka nie zmniejsza ich pozytywnego działania. Co więcej, nie tylko nie zmniejsza, ale nawet dodaje im mocy. Kamienie te posiadają właściwości kwarców, ale także przejmują cechy metalu z którym zostały połączone.
Kwarce aura posiadają bardzo silne wibracje, są wzmacniaczami leczniczymi i energetycznymi. Przywracają równowagę, uwalniają od stresu, relaksują a także przywracają wiarę w siebie i pomagają dostrzec otaczające piękno. Są silnymi amuletami ochronnymi, odbijają negatywną energię i oczyszczają aurę. Kwarce aura przynoszą radość życia oraz pomagają uwolnić się od negatywnych emocji.

Kwarce aqua aura to jedne z najbardziej pożądanych aur. Łagodzą stres i zwiększają zdolność wyrażania emocji w pozytywny sposób. Pozwalają cieszyć się życiem i są doskonałymi amuletami ochronnymi.
Kryształ jest naturalny, niepolerowany oraz nieszlifowany i na jego powierzchni znajdują się niedoskonałości charakterystyczne dla kamieni naturalnych.
Wisiorek wykonany został techniką wire wrapping z drutów ze stali chirurgicznej. Całkowita długość wisiorka 5,3 cm (z kółeczkiem). Sam kamień ma wymiary około 4,5x1x2,5 cm. Zawieszony został na regulowanym łańcuszku 60-70 cm. Na końcu łańcuszka regulacyjnego zawiesiłam kulkę angelitu.
Wisiorek jest unikatowy. Wzór wykonany z drutów oraz kamień są niepowtarzalne. Nie ma drugiego takiego samego wisiorka.

Stal chirurgiczna jest modnym i trwałym materiałem. Nie powoduje alergii, nie koroduje oraz nie czernieje pod wpływem warunków atmosferycznych (np. smog). Dzięki temu ta biżuteria przez wiele lat będzie cieszyć nasze oczy, bez konieczności czyszczenia jej specjalnymi preparatami.
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   Handmade wisiorki   • biżuteria - wisiorki