NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Agata rozanska - prezent dla niej wisiorki

Wisiorek

wisiorki biżuteria

wire wrapping

aqua aura

kryształ górski

prezent dla niej

wisiorek talizman

turkusowe

srebrne

Agata-Rozanska

prezent dla niej kryształ górski

talizman aqua aura

kryształ górski wire wrapping

aqua aura wisiorek

Wisiorek talizman aqua aura niebieski kryształ górski wire wrapping wisiorki agata rozanska
Wisiorek talizman aqua aura niebieski kryształ górski wire wrapping prezent dla niej
turkusowe wisiorek talizman aqua aura niebieski kryształ górski wire wrapping
aqua aura wisiorek talizman niebieski kryształ górski
wisiorek wisiorki aqua aura talizman niebieski kryształ górski
aqua aura wisiorek talizman niebieski kryształ górski
aqua aura wisiorek talizman niebieski kryształ górski prezent dla niej
ręcznie robione wisiorki wisiorek talizman aqua aura niebieski kryształ górski wirewisiorek wisiorki talizman aqua aura niebieski kryształ górski prezent dla niejturkusowe wisiorek talizman aqua aura niebieski kryształ górski wire wrappingRęcznie zrobiony wisiorek z najnowszej kolekcji Talizmany z kryształem górskim pokrytym warstwą tlenków aqua aurą. Prezent dla niejwisiorek wisiorki aqua aura talizman niebieski kryształ górskiaqua aura wisiorek talizman niebieski kryształ górskiaqua aura wisiorek talizman niebieski kryształ górski

Wisiorek talizman aqua aura niebieski kryształ górski wire wrapping

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Agata Rozanska - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Agata Rozanska
5/5 - 73 opinie
Ręcznie zrobiony wisiorek z najnowszej kolekcji Talizmany z kryształem górskim pokrytym warstwą tlenków aqua aurą. Kryształ ma naturalnie wytworzony szpic i połyskuje na kolorowo.

Aura to jedne z niewielu kamieni naturalnych w których ingerencja człowieka nie zmniejsza ich pozytywnego działania. Co więcej, nie tylko nie zmniejsza, ale nawet dodaje im mocy. Kamienie te posiadają właściwości kwarców, ale także przejmują cechy metalu z którym zostały "połączone".
Kwarce aura posiadają bardzo silne wibracje, są wzmacniaczami leczniczymi i energetycznymi. Przywracają równowagę, uwalniają od stresu, relaksują a także przywracają wiarę w siebie i pomagają dostrzec otaczające piękno. Są silnymi amuletami ochronnymi, odbijają negatywną energię i oczyszczają aurę. Kwarce aura przynoszą radość życia oraz pomagają uwolnić się od negatywnych emocji.

Kwarce aqua aura to jedne z najbardziej pożądanych aur. Łagodzą stres i zwiększają zdolność wyrażania emocji w pozytywny sposób. Pozwalają cieszyć się życiem i są doskonałymi amuletami ochronnymi.

Wisiorek wykonany został techniką wire wrapping z drutów ze stali chirurgicznej. Całkowita długość wisiorka 3,5 cm (z kółeczkiem). Sam kamień ma wymiary około 2,5x1,1x0,8 cm. Zawieszony został na łańcuszku 50 cm.
Wisiorek jest unikatowy. Wzór wykonany z drutów oraz kamień są niepowtarzalne. Nie ma drugiego takiego samego wisiorka.
Kryształ jest surowy, niepolerowany oraz nieszlifowany i na jego powierzchni znajdują się niedoskonałości charakterystyczne dla niepoprawianych kamieni naturalnych.
Stal chirurgiczna jest modnym i trwałym materiałem. Nie powoduje alergii, nie koroduje oraz nie czernieje pod wpływem warunków atmosferycznych (np. smog). Dzięki temu ta biżuteria przez wiele lat będzie cieszyć nasze oczy, bez konieczności czyszczenia jej specjalnymi preparatami.
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   ręcznie robione niebanalne wisiorki   • biżuteria - wisiorki