NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Agata rozanska - Talizman wisiorki

Wisiorek

wisiorki biżuteria

stal chirurgiczna

wire wrapping

królewska aura

wisiorek aura

pomarańczowe

srebrne

Agata-Rozanska

talizman królewska aura

aura wire wrapping

królewska aura stal chirurgiczna

wire wrapping wisiorek

Wisiorek kryształ górski królewska aura stal chirurgiczna wire
Agata Rozanska wisiorki wisiorek kryształ górski królewska
Agata Rozanska wisiorki: stal chirurgiczna
wire wrapping wisiorki wisiorek kryształ górski królewska
wisiorki wire wrapping wisiorek kryształ górski królewska
wisiorki wire wrapping ręcznie zrobiony wisiorek z najnowszej
hand-made wisiorki wisiorek kryształ górski królewska aura stal chirurgiczna wirewisiorki wisiorek kryształ górski królewskapomarańczowe wisiorki wisiorek kryształ górski królewskaWisiorek kryształ górski królewska aura stal chirurgiczna wire wrappingWisiorek kryształ górski królewska aura stal chirurgiczna wireaura

Wisiorek kryształ górski królewska aura stal chirurgiczna wire wrapping

180,00 zł
wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Agata Rozanska - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
5/5 - 56 opinii
Ręcznie zrobiony wisiorek z najnowszej kolekcji Talizmany z kryształem górskim z naturalnie utworzonym szpicem, pokrytym warstwą żelaza, złota i miedzi w pięknym pomarańczowym kolorze, połyskującym na kolorowo.

Kwarce Aura to jedne z niewielu kamieni naturalnych w których ingerencja człowieka nie zmniejsza ich pozytywnego działania. Co więcej, nie tylko nie zmniejsza, ale nawet dodaje im mocy. Kamienie te posiadają właściwości kwarców, ale także przejmują cechy metalu z którym zostały połączone.
Kwarce aura posiadają bardzo silne wibracje, są wzmacniaczami leczniczymi i energetycznymi. Przywracają równowagę, uwalniają od stresu, relaksują a także przywracają wiarę w siebie i pomagają dostrzec otaczające piękno. Są silnymi amuletami ochronnymi, odbijają negatywną energię i oczyszczają aurę. Przynoszą radość życia oraz pomagają uwolnić się od negatywnych emocji.

Wisiorek wykonany został techniką wire wrapping z drutów ze stali chirurgicznej. Całkowita długość wisiorka 3,5 cm (z kółeczkiem). Sam kamień ma wymiary 2,5x0,7x0,5 cm. Zawieszony został na regulowanym łańcuszku 60-70 cm. Na końcu łańcuszka regulacyjnego zawiesiłam kulkę kamienia księżycowego.

Wisiorek jest unikatowy. Wzór wykonany z drutów oraz kamień są niepowtarzalne. Nie ma drugiego takiego samego wisiorka.
Kryształ jest naturalny - niepolerowany oraz nieszlifowany i na jego powierzchni mogą znajdować się niedoskonałości charakterystyczne dla kamieni naturalnych.
Stal chirurgiczna jest modnym i trwałym materiałem. Nie powoduje alergii, nie koroduje oraz nie czernieje pod wpływem warunków atmosferycznych (np. smog). Dzięki temu ta biżuteria przez wiele lat będzie cieszyć nasze oczy, bez konieczności czyszczenia jej specjalnymi preparatami.
OPINIE / rozwiń >
•   hand-made wisiorki   • biżuteria - wisiorkihand-made agata rozanska
agata-rozanska wisiorki: