KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Wisior:

Wisior motyl różowy awenturynem wisiorki witrazka minerały kwarc
hand-made wisiorki wisior: motyl różowy z awenturynemunikatowe wisiorki minerały wisior: motyl różowy z awenturynemzielone wisiorki kwarc wisior: motyl różowy z awenturynem

Wisior: Motyl różowy z awenturynem

79 zł
hand-made wisiorki wisior: motyl różowy z awenturynem
projektant
oceny
4,9/5 - 8 opinii
kategoria
Unikalny wisior wykonany w technice Tiffaniego, z kamieni półszlachetnych: kwarcu różowego i awenturynów, oprawionych w cynę.

Kwarc różowy swoim różowym, delikatnym blaskiem sprzyja łagodności, czułości i miłości. Leczy rany serca, powstałe w ciągu naszego życia wskutek brutalności, nieprzychylności i niedostatecznej uwagi innych ludzi. Pokazuje ile faktycznie miłości oraz czułości skrywa się w naszej własnej istocie. Uczy wybaczania sobie i innym. Otwiera serca na wszystko, co piękne, między innymi w muzyce, malarstwie. Ożywia fantazję i twórcze myślenie artystów.
Awenturyn natomiast pomaga wyciszyć emocje i uzyskać równowagę.

Bardzo oryginalne jest również zestawienie kolorystyczne wisiora. Róż i zieleń to przeciwstawne kolory, jednak idealnie do siebie pasujące. Dokładnie tak jak w życiu.

Wielkość: 5 x 4 cm
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 12,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Witrazka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• hand-made unikatowe wisiorki • inne unikatowe przedmioty kategorii biżuteria - wisiorkihand-made Witrazka
wisiorki Witrazka / wisiorki:
koszyk
zamknij