NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Jan art - rękodzieło wisiorki

Labradoryt

wisiorki biżuteria

wire wrappe

rękodzieło

niebieskie

Jan-Art

rękodzieło labradoryt

Labradoryt m195 wisiorki jan art
Labradoryt m195 wire wrappe
wire wrappe labradoryt
Labradoryt m195 rekodzielo
m195 wisiorki labradoryt
wisiorki wire wrappe labradoryt m195
Zawieszka wykonana ręcznie w miedzi metodą wire. Wisiorki rękodzieło
handmade wisiorkirękodzieło wisiorki m195 labradorytwisiorki wire wrappe labradoryt m195wire wrappe wisiorki labradoryt m195handmade wisiorki labradoryt m195 rękodziełowisiorki wire wrappe labradoryt m195wire wrappe labradoryt m195

Labradoryt m195

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Jan Art - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Jan Art
4,5/5 - 4 oceny
Zawieszka wykonana ręcznie w miedzi metodą wire-wrappingu której głównym elementem jest labradoryt w pięknym niebieskim i oliwkowym kolorze. Wisiorek został oksydowany i wypolerowany w celu uzyskania efektu szlachetnego postarzenia. Wymiary zawieszki 60x37mm z łańcuszkiem długości 45 cm.

Biżuteria z miedzi to świetny pomysł zarówno ze względu na walory estetyczne, jak i prozdrowotne. Miedź korzystnie wpływa na nasze zdrowie, ponieważ ten pierwiastek ma zdolność przenikania przez skórę, niweluje stany zapalne, zmniejsza bóle stawów, wpływa na energetykę organizmu, gdyż niszczy grzyby, bakterie i wirusy.
Labradoryt nazywany jest najpiękniejszym kamieniem świata ze względu na swoją wielobarwność, i zmianę kolorów wraz z kątem padania światła.
Jest on kamieniem mistycznym, pomagającym w połączeniu się z osobistym przeznaczeniem i odnalezieniu swojej drogi życiowej. W dawnych czasach był używany przez ludzi zajmujących się alchemią i białą magią. Jest to zdecydowanie kamień mocy - jego energia uwalnia ludzi od dręczących myśli, w zamian za to dając dostęp do odwagi, oryginalności i jasności umysłu. Polecany szczególnie dla osób, które szukają swojego powołania, najlepszej dla siebie pracy lub chcą przywrócić pasję i pewność w podejmowaniu decyzji.
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   Hand-Made wisiorki   • biżuteria - wisiorki