NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Jan art - wire wrapping wisiorki

Atlantysyt

wisiorki biżuteria

srebrny wisiorek

wire wrapping

atlantysyt stichtyt

fioletowe

Jan-Art

wire wrapping stichtyt

rękodzieło atlantysyt

Atlantysyt - stichtyt s132 wisiorki jan art, srebrny wisiorek, rękodzieło, wire
atlantysyt rękodzieło
stichtyt srebrny wisiorek
wykonany ręcznie metodą wire. Srebrny wisiorek
wisiorki: atlantysyt rękodzieło
wisiorki: wire wrapping
wisiorki: atlantysyt stichtyt
atlantysyt wisiorki srebrny wisiorek
handmade wisiorki atlantysyt - stichtyt s132wisiorek wykonany ręcznie metodą wire wrappingu z naturalnego atlantysytwisiorki atlantysyt - stichtyt s132 rękodziełowisiorki atlantysyt - stichtyt s132 rękodziełowire wrapping stichtyt atlantysyt - s132 rękodziełowisiorki - stichtyt s132 atlantysytwisiorki atlantysyt - s132 stichtytwisiorki atlantysyt - stichtyt s132 rękodzieło

Atlantysyt - stichtyt s132

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Jan Art - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Jan Art
4,5/5 - 4 oceny
Wisiorek wykonany ręcznie metodą wire-wrappingu z naturalnego rzadko spotykanego minerału zwanego atlantysytem (stichtyt w serpentynicie) i srebra próby 999, oksydowany i wypolerowany. Wisiorek ma wymiary 42x31m, z łańcuszkiem o długości około 50 cm. Całość elegancka, wizytowa.

Stichtyt to bardzo rzadki minerał odkryty w 1910 roku na zachodnim wybrzeżu Tasmanii. Atlantysyt to stichtyt w zielonym serpentynicie.
Kamień ten ma głęboko kochającą wibrację. Jego energia ma silny wpływ na czakrę serca i wyższą czakrę serca, znaną również jako czakra grasicy. Jest pomocny w leczeniu nierozwiązanych problemów, ponieważ stymuluje uczucia miłości, współczucia, przebaczenia i leczenia emocjonalnego niepokoju.
Atlantysyt otwiera na zdolności parapsychiczne, równoważy wzburzone i poruszone emocje, ugruntowuje człowieka i daje poczucie, że ma się kontrolę nad życiem. Atlantysyt jest dobry na prezent dla dziecka, szczególnie jeśli rodzic obawia się o jego przyszłość. To kamień, który oczyszcza i stabilizuje, wnosi spokój w miejsce gdzie był chaos i destrukcja.

ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   handmade wisiorki   • biżuteria - wisiorki