NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Nalu soul - polski produkt ubrania

Koszula

koszua fuksja

damska koszula len

lniana koszula

lniana koszula damska

koszula len

polski produkt

różowe

Nalu-soul

polski produkt lniana koszula damska

koszula len lniana

lniana koszula damska len

lniana koszula koszua fuksja

oversize mana ubrania nalu soul koszua fuksja, len, lniana koszula, damska, polski produkt
ubrania: koszua fuksja lniana koszula damska
ubrania: Koszula oversize MANA fuksja damska len
Nalu soul Koszula oversize MANA fuksja lniana koszua
Poznaj naszą lnianą oversize, która stanie się dla Ciebie, niezastąpionym, uniwersalnym elementem garderoby. Koszula len
handmade ubrania koszula oversize mana fuksjaubrania koszua oversize mana fuksja lniana koszula damskadamska koszula len oversize mana fuksja polski produktdamska len ubrania oversize mana fuksja lniana koszulaniekonwencjonalne ubrania damska len oversize mana fuksja lniana koszula

Koszula oversize MANA fuksja

335,00 zł
wyprzedano
sprzedaje: Nalu soul
5/5 - 2 oceny
Poznaj naszą lnianą koszulę oversize, która stanie się dla Ciebie, niezastąpionym, uniwersalnym elementem garderoby. To takie absolutne “must have” w szafie każdej kobiety lubiącej mieć ubrania, które nie tracą jakości i charakteru latami. Wygodna, luźna i swobodna w noszeniu, a jednocześnie uniwersalna i elegancka - taka właśnie jest nasza koszula. Wykonana z naturalnego lnu, jest przyjazna dla Twojej skóry i środowiska.

Możesz dowolnie łączyć ją z różnymi dodatkami, tworząc unikatowe stylizacje na każdą okazję, co gwarantuje ponadczasowy charakter i “modową elastyczność” tego ubrania. Jej pufiaste, szerokie rękawy dodają lekkości i kobiecości, a dłuższy tył nadaje oryginalnego charakteru. Wybierając ten produkt, wybierasz nie tylko komfort noszenia i styl, ale także wsparcie dla lokalnej produkcji, polskich krawców oraz marki modowej, przepełnionej miłością do detali, natury i piękna kobiecych ubrań.Mana:

Duchowa Siła: Mana reprezentuje duchową siłę lub energia obecna w ludziach, przedmiotach czy miejscach. Jest to idea, że pewne istoty czy elementy posiadają niezwykłą moc duchową, która może być zarówno zasobem, jak i źródłem wpływu.WYMIARY:

szerokość: 120 cm

długość: 72 cm

dł. rękawa: 72 cm
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   Handmade niekonwencjonalne ubrania   • ubrania