Srebrnoszary szal z alpaką
niedostępny
Skontaktuj się z Projektantem Arte Dania - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
Skontaktuj się z Projektantem Arte Dania - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Arte Dania
5/5 - 115 ocen
Wyjątkowej urody szal wykonany z fantazyjnej srebrzysto szarej włóczki z wplecioną cieniowaną wełną z alpaki. Jest zachwycająco delikatny w dotyku, puszysty, ciepły i lekki. Otulenie się nim jest prawdziwą przyjemnością.
Wymiary. 180 cm x 22 cm.
Gotowy do natychmiastowej wysyłki
Wymiary. 180 cm x 22 cm.
Gotowy do natychmiastowej wysyłki
KOMENTARZ / zwiń <
Kiedy chcesz wyglądać stylowo, ale nie kosztem wygody, ten srebrnoszary szal z alpaki świetnie spełnia swoją rolę. Ma delikatną, puszystą strukturę i piękny, srebrzysto-szary połysk, podkreślony cieniowaną wełną z dodatkiem alpaki. To otulenie, które czuć od pierwszego dotknięcia - miłe w dotyku, lekkie, a jednocześnie przyjemnie grzeje.
Możesz go narzucić na ramiona jak szykowną narzutkę, zawiązać na szyi albo wykorzystać jako chustę w chłodniejsze dni. Długość 180 cm i szerokość 22 cm dają Ci swobodę stylizacji.
- kolor: srebrnoszary z cieniowaniem
- efekt: puszysty, elegancki i lekki
- zastosowanie: na wyjścia, do pracy, na wieczorne spotkania
Jeśli teraz jest chwilowo niedostępny, możesz skontaktować się z projektantką Arte Dania w sprawie podobnego zamówienia.







