NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Peri rg - festiwal swetry

Ręcznie

swetry ubrania

sweter damski

reggae rasta

lew rootswear

czerwone

żółte

zielone

Peri-RG

festiwal sweter damski

rootswear lew

sweter damski rasta

lew reggae

Ręcznie dziany sweter ufo rastaman festiwal ostróda r S m upcykling swetry peri rg reggae
sweter damski reggae rasta
rasta reggae
sweter damski lew reggae
W 1976 roku zaobserwowano nad Jamajką wielokrotne pojawienie się niezidentyfikowanych pojazdów latających. Rasta
sweter damski
swetry: sweter damski reggae
swetry: sweter damski lew
ręcznie wykonane swetry ręcznie dziany sweter reggae ufo rastaman festiwal ostródareggae w 1976 roku zaobserwowano nad jamajką wielokrotne pojawienie się lewżółte swetry rasta ręcznie dziany sweter reggae ufo rastaman festiwal rootswearreggae swetry czerwone ręcznie dziany sweter ufo rastaman festiwallew sweter damski ręcznie dziany reggae ufo rastaman festiwaldamski ręcznie dziany sweter ufo rastaman festiwal reggaesweter damski swetry ręcznie dziany reggae ufo rastaman festiwal lewlew swetry damski ręcznie dziany sweter ufo rastaman festiwal reggae

Ręcznie dziany sweter Reggae UFO Rastaman Festiwal Ostróda r. S/M Upcykling

530,00 zł
ręcznie wykonane swetry ręcznie dziany sweter reggae ufo rastaman festiwal ostróda
sprzedaje: Peri RG
W 1976 roku zaobserwowano nad Jamajką wielokrotne pojawienie się niezidentyfikowanych pojazdów latających. W archiwach miejscowej gazety opisano niezwykłe zjawisko nawiązania kontaktu z Kosmitami. Otóż w jednym z tamtejszych barów na plaży, w towarzystwie kilku mężczyzn z dreadlockami pojawiły się dziwne postacie, zdecydowanie o ludzkich kształtach lecz nie byli to ludzie. Istoty te spędziły wieczór w towarzystwie miejscowej ludności bawiąc się i tańcząc, robiąc dokładnie to Rastafarianie... Kosmici, bo tak sugeruje artykuł w gazecie, byli bardzo zainteresowani historią cesarza Etiopii Haile Selassie i proekologicznym nastawieniem filozofii Rasta. Zafascynowała ich również muzyka reggae jako narzędzie do medytacji i duchowego rozwoju. Zadeklarowali, że będą wibracyjnie rozsyłać dub'y cywilizacjom niżej rozwiniętym, by ich rozwój odbywał się we właściwym kierunku. W tym celu wielokrotnie, miejscowi DJe byli transportowani w nieznane obszary naszej Galaktyki by za pomocą muzyki reggae nakierowywać agresywne rasy istot rozumnych na drogę pokoju i harmonii. Do dziś na Jamajce można spotkać muzyków, którzy brali udział w tej misji.
Jedyny, który nie powrócił na naszą planetę to Bob Marley. Został powołany do Rady Mędrców Kosmicznych - niezwykle świadomych istot czuwających nad równowagą panującą pomiędzy inteligentnymi gatunkami.
Na pamiątkę tego wydarzenia Babcia Rita udziała sweter ozdabiając go ręcznie naszytymi haftami. Jest to jedyny egzemplarz, który jak głosi przepowiednia ma trafić do osoby która jest w stanie nawiązywać kontakt telepatyczny z Bobem Marleyem i przekazywać informacje oraz instrukcje od Rady Kosmicznych Mędrców.

Od wielu lat czekamy na tę osobę.

Wymiary swetra:
Długość 66 cm
Obwód w klatce piersiowej 88-92 cm
Długość rękawa 61 cm
Skład przędzy niezidentyfikowany
Przedmiot zostanie nadany w kolejnym dniu roboczym od chwili zatwierdzenia płatności
KOSZT TRANSPORTU
8,40 zł (Przesyłka Pocztowa Priorytet)
20,00 zł (Kurier)
17,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Peri RG naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
CZAS NADANIA ZAMÓWIENIA
kolejny dzień roboczy
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
•   Ręcznie wykonane swetry   • ubrania - swetry