
Gdy potrzebowałam sukienki na wyjście, zależało mi na czymś, co wygląda efektownie, ale nie wymaga „dodatków na siłę”. Ta sukienka maxi koktajlowa od Mility Nikonorov od razu spełniła oczekiwania: ma lekko poluzowany krój i wzór, który pięknie podkreśla ramiona, a jednocześnie pozostaje bardzo kobiecy i klasyczny.
Najbardziej doceniłam złote guziki przy stójce oraz to, że długość można dopasować do siebie - wystarczy podnieść lub obniżyć gumkę (zależnie od tego, czy lubisz talię wyraźniej, czy nieco niżej). Materiał to jersey z oddychającego mikrowłókna PE/EL, dzięki czemu sukienka jest wygodna nawet na dłużej.
Autorski, niepowtarzalny nadruk jest wykonany w sposób przyjazny środowisku, a sposób wykończenia sprawia, że całość wygląda dopracowanie i „premium”. Idealna na wieczór, kolację czy spotkanie, gdy chcesz wyglądać elegancko i czuć się swobodnie.