NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Blue pearl art - dla niej pierścionki

Regulowany

pierścionki biżuteria

wire wrapping

pierścionek regulowany

pleciony pierścionek

biżuteria na prezent

dla niej

czerwone

brązowe

złote

blue-pearl-art

dla niej pierścionek regulowany

biżuteria na prezent wire wrapping

pleciony pierścionek toho

Regulowany pierścionek z toho blue pearl art, wire wrapping - pleciony, biżuteria na prezent
wire wrapping toho regulowany pierścionek z pleciony
brązowe wire wrapping regulowany pierścionek z toho dla niej
toho czerwone pierścionek wykonany w pracochłonnej technice wire wrappingu. do dla niej
Regulowany pierścionek z Toho
regulowany pierścionek z tohoblue pearl art wire wrapping toho regulowany pierścionek z pleciony biżuteria na prezentbrązowe wire wrapping regulowany pierścionek z toho dla niej biżuteria na prezenttoho czerwone pierścionek wykonany w pracochłonnej technice wire wrappingu. Do dla niej regulowanywire wrapping pleciony pierścionek regulowany z toho

Regulowany pierścionek z Toho

120,00 zł
wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem blue pearl art - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
5/5 - 2 opinie
Pierścionek wykonany w pracochłonnej technice wire wrappingu. Do stworzenia pierścionka użyto z drutu miedzianego oksydowanego oraz najwyższej jakości szklanych koralików Toho w kolorze czerwonym. Oryginalny pierścionek, który będzie wspaniałym dodatkiem i uzupełnieniem stylizacji. Pierścionek z możliwością regulacji.

Miedź to wyjątkowy metal, który podobno przynosi szczęście. Jest potrzebna ludzkiemu organizmowi, jej niedobór prowadzi do wielu chorób. Miedź, tak jak i srebro, posiada doskonałe właściwości antybakteryjne. Idealnym rozwiązaniem niektórych problemów zdrowotnych jest biżuteria z miedzi. Wchłania się ona przez skórę uzupełniając niedobory tego pierwiastka w organizmie. Miedziane ozdoby noszone były już od czasów starożytnych. Biżuteria z miedzi stanowi nie tylko piękną i oryginalną ozdobę, ale również korzystnie wpływa na nasze zdrowie.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mojego sklepu. Znajdą tu Państwo gotowe projekty bransoletek, wisiorków czy pierścionków, jednak wykonuję również biżuterię na zamówienie, daje to Państwu możliwość personalizacji w zakresie koloru, rozmiaru czy użytych materiałów. W celu realizacji indywidualnych projektów zapraszam do kontaktu poprzez panel „KONTAKT Z PROJEKTANTEM”.
OPINIE / rozwiń >
•   intrygujące pierścionki   • biżuteria - pierścionkipierścionki blue pearl art
blue-pearl-art pierścionki: