NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Blue pearl art - dla niej pierścionki

Regulowany

pierścionki biżuteria

wire wrapping

pierścionek regulowany

pleciony pierścionek

biżuteria na prezent

dla niej

czerwone

brązowe

złote

Blue-Pearl-Art

dla niej pierścionek regulowany

biżuteria na prezent wire wrapping

pleciony pierścionek toho

z blue pearl art toho, wire wrapping, regulowany, pleciony pierścionek, biżuteria na prezent
wire wrapping regulowany z toho pleciony pierścionek
brązowe wire wrapping regulowany pierścionek z toho dla niej
toho czerwone pierścionek wykonany w pracochłonnej technice wire wrappingu. dla niej
z Toho - pierścionek regulowany wire wrapping
regulowany pierścionek z tohoBlue Pearl Art wire wrapping regulowany z toho pleciony pierścionek biżuteria na prezentbrązowe wire wrapping regulowany pierścionek z toho dla niej biżuteria na prezenttoho czerwone pierścionek wykonany w pracochłonnej technice wire wrappingu. Dla niejwire wrapping regulowany z toho pleciony pierścionek

Regulowany pierścionek z Toho

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Blue Pearl Art - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Blue Pearl Art
5/5 - 19 ocen
Pierścionek wykonany w pracochłonnej technice wire wrappingu. Do stworzenia pierścionka użyto z drutu miedzianego oksydowanego oraz najwyższej jakości szklanych koralików Toho w kolorze czerwonym. Oryginalny pierścionek, który będzie wspaniałym dodatkiem i uzupełnieniem stylizacji. Pierścionek z możliwością regulacji.

Miedź to wyjątkowy metal, który podobno przynosi szczęście. Jest potrzebna ludzkiemu organizmowi, jej niedobór prowadzi do wielu chorób. Miedź, tak jak i srebro, posiada doskonałe właściwości antybakteryjne. Idealnym rozwiązaniem niektórych problemów zdrowotnych jest biżuteria z miedzi. Wchłania się ona przez skórę uzupełniając niedobory tego pierwiastka w organizmie. Miedziane ozdoby noszone były już od czasów starożytnych. Biżuteria z miedzi stanowi nie tylko piękną i oryginalną ozdobę, ale również korzystnie wpływa na nasze zdrowie.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mojego sklepu. Znajdą tu Państwo gotowe projekty bransoletek, wisiorków czy pierścionków, jednak wykonuję również biżuterię na zamówienie, daje to Państwu możliwość personalizacji w zakresie koloru, rozmiaru czy użytych materiałów. W celu realizacji indywidualnych projektów zapraszam do kontaktu poprzez panel „KONTAKT Z PROJEKTANTEM”.
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   intrygujące pierścionki   • biżuteria - pierścionki