NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Jolanta krawiec - biżuteria męska

Onyks

męska biżuteria

onyks czarny

naszyjnik męski

biżuteria męska

czarne

srebrne

Jolanta-Krawiec

biżuteria męska onyks

Onyks czarny kolekcja męska naszyjnik jolanta krawiec
Jolanta Krawiec Onyks czarny Kolekcja - naszyjnik męski
handmade męska onyks czarny kolekcja męska naszyjnikniepowtarzalne onyks czarny kolekcja naszyjnik męski

Onyks czarny Kolekcja męska Naszyjnik

286,00 zł
handmade męska onyks czarny kolekcja męska naszyjnik
sprzedaje: Jolanta Krawiec
5/5 - 3 opinie
Pazur wewnętrznej siły
***
Naszyjnik dla mężczyzny, wykonany z wałeczków Onyksu Czarnego z języka greckiego zwanego właśnie pazurem, z uwagi na trwałość kamienia i walory psychofizyczne dla noszącego. Dodaje siły, energii i odwagi do działania i pokonywania trudów wszelakich. Onyks poprzeplatany oponkami ze srebra 925. Długość z zapięciem ok. 47 cm. Całość na mocnym nośniku z linki jubilerskiej amerykańskiej 7 strunowej.
***
Energia Onyksu wzmacnia zdolność do odbierania i prawidłowego odczytywania znaków od duchowych przewodników, łączy też z własną pamięcią, przywołuje te wspomnienia, które w danej sytuacji są potrzebne do podjęcia właściwych decyzji. Onyks daje wsparcie jeśli ma się do czynienia z sytuacją trudną i skomplikowaną, gdzie jest dużo zamieszania i związany z tym stres i napięcie. Łączy z własną siłą i jednocześnie z siłami wyższymi, daje poczucie że człowiek nie jest ofiarą wydarzeń, ale osobą która steruje swoim życiem, ma wpływ na rzeczywistość i poradzi sobie. Nazwa pochodzi z języka greckiego i oznacza pazur. Nawiązuje do jego twardości. Już w starożytności uważano Onyks za kamień szczególnie szczęśliwy i właśnie z tego minerału wykonana była osobista pieczęć cesarza Chin. Poddanym cesarza zabroniono posługiwać się tym samym kamieniem pod karą śmierci. Onyks symbolizuje siłę i moc. Jego energia daje nam wytrzymałość i odporność przy wykonywaniu trudnych i złożonych zadań. Pogłębia on poczucie kontroli nad swoim życiem, obdarza takimi cechami jak determinacja, wytrwałość, odwaga i stanowczość. Jest pomocny przy podejmowaniu trudnych decyzji. Onyks wnosi również harmonię w nasze życie łagodząc stresy i przynosząc równowagę ciała i umysłu. Pomaga wyciszyć emocje i łatwiej nad nimi panować. Eliminuje negatywne myślenie a także wyostrza otępiałe w wyniku stresu zmysły i przywraca rozsądek.

SZANOWNY KLIENCIE, BIŻUTERIĘ WYKONUJĘ NA ZAMÓWIENIE PRZEZ PAŃSTWA W GALERII. BIŻUTERIA JEST PODOBNA DO TEJ ZE ZDJĘCIA. CZAS REALIZACJI DO 5 DNI ROBOCZYCH *
Sprzedający jest osobą prywatną tworzącą rękodzieło i nie przyjmuje zwrotów. Prosimy o rozważny zakup!
ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
Jolanta Krawiec - turmalin naturalny czarny bransoletka srebro 925
turmalin naturalny czarny bransoletka srebro 925-Męska
Nic dodać nic ująć. Arcydzieło!!!
Jolanta Krawiec - turmalin naturalny czarny bransoletka srebro 925
turmalin naturalny czarny bransoletka srebro 925-Męska
Wysokiej jakości bransoletka, wykonanie bardzo staranne. Pomimo, że trafiłam z zamówieniem w czasie urlopu Pani Jolanty Krawiec ,kontakt był szybki i dostawa również przyszła na czas. Serdecznie polecam
KOSZT TRANSPORTU
12,00 zł (Przesyłka Pocztowa Priorytet)
22,00 zł (Kurier)
17,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Jolanta Krawiec naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
•   Hand-Made niepowtarzalne męska   • biżuteria - męska