NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Jolanta krawiec - jaspis obrazkowy męska

Jaspis

męska biżuteria

onyks czarny

naszyjnik męski

biżuteria męska

jaspis obrazkowy

brązowe

beżowe

czarne

Jolanta-Krawiec

jaspis obrazkowy onyks czarny

biżuteria męska jaspis

obrazkowy onyks naszyjnik jolanta krawiec jaspis, czarny - biżuteria męska
Król Jaspis w Krainie Onyksu Naszyjnik autorski z kolekcji męskiej. Biżuteria męska
naszyjnik męski
obrazkowy Onyks czarny - jaspis naszyjnik męski
handmade męska jaspis obrazkowy onyks czarny naszyjnik męskiwyjątkowe onyks czarny naszyjnik męski jaspis obrazkowybeżowe jaspis obrazkowy onyks czarny naszyjnik męskibrązowe onyks czarny naszyjnik męski jaspis obrazkowy

Jaspis obrazkowy Onyks czarny Naszyjnik męski

286,00 zł
handmade męska jaspis obrazkowy onyks czarny naszyjnik męski
sprzedaje: Jolanta Krawiec
5/5 - 3 opinie
Król Jaspis w Krainie Onyksu
***
Naszyjnik autorski z kolekcji męskiej. Wykonany z wałeczków Onyksu czarnego z Indii 13 mm x 4 mm oraz wałeczków Jaspisu Obrazkowego z Brazylii wielkości 13 mm x 4 mm, poprzeplatanego oponkami ze srebra 925 wolnego od niklu wielkości 4 mm. Całość na mocnym nośniku z linki jubilerskiej japońskiej. Wykończenie naszyjnika ze srebra 925 wolnego od niklu. Długość 48 cm.
***
*Jaspis posiada potężną magiczną moc. Idealny dla oczyszczenia pola energii z negatywnych czynników. Obniża niepokój uczuciowy, umieszczony w domu oczyszcza przestrzeń życiową. Ma wyjątkową energię, pomaga rozwijać swój biznes. Kamień dla ludzi biznesu i przedsiębiorców. Wszystkie Jaspisy są bardzo mocnymi talizmanami poprawiającymi atmosferę w pracy i w rodzinie. Wyzwala głęboki spokój i odprężenie, oczyszcza i harmonizuje energię życiową. Pomaga połączyć się z płynną siłą ziemi.
***
*Energia Onyksu wzmacnia zdolność do odbierania i prawidłowego odczytywania znaków od duchowych przewodników, łączy też z własną pamięcią, przywołuje te wspomnienia, które w danej sytuacji są potrzebne do podjęcia właściwych decyzji. Onyks daje wsparcie jeśli ma się do czynienia z sytuacją trudną i skomplikowaną, gdzie jest dużo zamieszania i związany z tym stres i napięcie. Łączy z własną siłą i jednocześnie z siłami wyższymi, daje poczucie że człowiek nie jest ofiarą wydarzeń, ale osobą która steruje swoim życiem, ma wpływ na rzeczywistość i poradzi sobie. Wzmacnia odporność psychofizyczną oraz przyspiesza regenerację zarówno w wymiarze fizycznym jak i psychicznym.
***
SZANOWNY KLIENCIE, BIŻUTERIĘ WYKONUJĘ NA KONKRETNE ZAMÓWIENIE PRZEZ PAŃSTWA W GALERII. BIŻUTERIA JEST IDENTYCZNA DO TEJ ZE ZDJĘCIA. CZAS REALIZACJI OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY PRZEZ GALERIĘ DO 5 DNI ROBOCZYCH.
Biżuteria z certyfikatem autentyczności z galerii ozdobnie pakowana ***
Sprzedający jest osobą prywatną tworzącą rękodzieło i nie przyjmuje zwrotów. Prosimy o rozważny zakup!
ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
Jolanta Krawiec - turmalin naturalny czarny bransoletka srebro 925
turmalin naturalny czarny bransoletka srebro 925-Męska
Nic dodać nic ująć. Arcydzieło!!!
Jolanta Krawiec - turmalin naturalny czarny bransoletka srebro 925
turmalin naturalny czarny bransoletka srebro 925-Męska
Wysokiej jakości bransoletka, wykonanie bardzo staranne. Pomimo, że trafiłam z zamówieniem w czasie urlopu Pani Jolanty Krawiec ,kontakt był szybki i dostawa również przyszła na czas. Serdecznie polecam
KOSZT TRANSPORTU
12,00 zł (Przesyłka Pocztowa Priorytet)
22,00 zł (Kurier)
17,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Jolanta Krawiec naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
•   hand-made wyjątkowe męska   • biżuteria - męska