NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Jolanta krawiec - biżuteria męska

Lapis

męska biżuteria

lapis lazuli

tygrysie oko

naszyjnik męski

biżuteria męska

niebieskie

brązowe

zielone

Jolanta-Krawiec

biżuteria męska chryzokola

naszyjnik męski tygrysie oko

chryzokola lapis lazuli

Lapis lazuli tygrysie oko chryzokola naszyjnik męski jolanta krawiec, biżuteria
Lapis lazuli Tygrysie Oko - chryzokola naszyjnik męski
Lapis lazuli Naszyjnik męski - tygrysie oko chryzokola
Król o Tygrysich Oczach w Krainie Nieba i Bogów Naszyjnik autorski z kolekcji męskiej. Chryzokola
handmade męska lapis lazuli tygrysie oko chryzokola naszyjnik męskitygrysie oko chryzokola naszyjnik lapis lazulibrązowe męska lapis lazuli tygrysie oko chryzokola naszyjnik biżuterialapis lazuli męska niebieskie tygrysie oko chryzokola naszyjnik

Lapis lazuli Tygrysie Oko Chryzokola Naszyjnik męski

339,00 zł
handmade męska lapis lazuli tygrysie oko chryzokola naszyjnik męski
sprzedaje: Jolanta Krawiec
5/5 - 4 oceny
Król Chryzokola o Tygrysich Oczach w Krainie Nieba i Bogów
***
Naszyjnik autorski z kolekcji męskiej. Wykonany z wałeczków Tygrysiego Oka z Meksyku 13 mm x 4 mm, Lapis Lazuli z Afganistanu 13 mm x 4 mm oraz kuleczek 4 mm Chryzokoli z Kongo. Kamienie poprzeplatane oponkami 4 mm ze srebra 925. Całość na mocnym nośniku z linki jubilerskiej japońskiej. Wykończenie naszyjnika ze srebra 925. Długość 48 cm.
***
*Tygrysie Oko uczy pozytywnego myślenia, elastyczności i tolerancji. Tygrysie oko wnosi w nasze życie radość i sprawia, że jesteśmy spełnieni, a wszystko co robimy daje nam satysfakcję.
*
*Lapis Lazuli przekazuje duszy wrażenie bezpieczeństwa w Kosmosie i otwiera na nieskończone życie we Wszechświecie sprawiając iż dusza otwiera się na pełne światła promieniowanie i przesłanie gwiazd. W wielu kulturach jest uważany jako święty kamień, posłaniec Niebios, który przynosi ludziom mądrość, kierując umysł do wnętrza i dając zrozumienie. Lapisu Lazuli symbolizuje idealizm, ofiarność, uczucia najczystsze i najbardziej bezinteresowne, które ten kamień leczniczy wzbudza. Duszą tego klejnotu jest DOBROĆ, a emanacje jego zwalczają wszelkie zło i ponure myśli. Lapis położony na sercu, koi natychmiast jego niepokoje, przynosi ulgę i odprężenie. Jest to klejnot cudownie pobudzający optymizm. Uważany jest za kamień magiczny i cudowny, przedmiot kontemplacji magów i cudotwórców. Wzmacnia zdolności pozazmysłowe.
* Chryzokola pomaga ludziom, którzy chcą być bardziej zrozumiani przez innych, mieć dostęp do wewnętrznej mądrości i wyrażać się w sposób śmiały i spójny. Ten kamień uświadamia jak wielka jest moc słów, uczy jak wybierać słowa świadomie, zdając sobie sprawę że słowa mają moc zmieniania rzeczywistości.
***
Biżuteria z certyfikatem autentyczności z galerii ozdobnie pakowana :)
SZANOWNY KLIENCIE, BIŻUTERIĘ WYKONUJĘ NA ZAMÓWIENIE PRZEZ PAŃSTWA W GALERII. BIŻUTERIA JEST PODOBNA DO TEJ ZE ZDJĘCIA. CZAS REALIZACJI DO 5 DNI ROBOCZYCH***
Sprzedający jest osobą prywatną tworzącą rękodzieło i nie przyjmuje zwrotów. Prosimy o rozważny zakup!
KOSZT TRANSPORTU
12,00 zł (Przesyłka Pocztowa Priorytet)
22,00 zł (Kurier)
17,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Jolanta Krawiec naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
•   Hand-Made ciekawe męska   • biżuteria - męska