NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Luci and love - Damska-maseczka maseczki

Maseczka

maseczki dodatki

maseczka higieniczna

maseczka amarantowa

damska maseczka

niebieskie

różowe

białe

Luci-and-Love

damska maseczka amarantowa

antysmogowa maseczka higieniczna

Maseczka antysmogowa amarantowe storczyki maseczki luci and love
maseczki: Maseczka antysmogowa amarantowe storczyki - higieniczna
Luci and Love maseczki
Luci and Love maseczki: Maseczka antysmogowa amarantowe storczyki - higieniczna
Luci and Love maseczki maseczka higieniczna
maseczki: Maseczka antysmogowa amarantowe storczyki - higieniczna
Luci and Love
maseczki maseczka antysmogowa amarantowe storczykiunikatowe maseczki maseczka higieniczna antysmogowa amarantoweróżowe maseczki maseczka amarantowa antysmogowa amarantowemaseczka higieniczna maseczki niebieskie antysmogowa amarantoweunikatowe maseczki damska maseczka antysmogowa amarantowemaseczki damska maseczka uwaga! z uwagi na dużą ilość zamówieńdamska maseczka maseczki antysmogowa amarantowe

Maseczka antysmogowa amarantowe storczyki

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Luci and Love - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
4,8/5 - 384 opinie
Uwaga! Z uwagi na dużą ilość zamówień termin realizacji maseczek na chwilę obecną wynosi od tygodnia do dwóch.
Kupując ten produkt zgadzasz sie na ten termin, co oznacza, że maseczka zostanie wysłana najwcześniej w 7 dniu od chwili wpłaty za produkt. Długie terminy realizacji spowodowane są dużą liczbą zamówień.

Prezentuję damską maseczkę Amarantowe Orchidee. Tkanina w duże kwiaty amarantowo, chabrowe i kolibry, a po drugiej stronie gładki, intensywny, amarantowy róż. Maseczka jest tylko i wyłącznie uszyta w rozmiarze damskim S-L. Nie mam możliwości wykonać jej w innych rozmiarach. Oferta limitowana, tylko kilka sztuk tego modelu. Układ wzoru zawsze będzie się różnił od tego na zdjęciu, dzięki czemu maseczki te są wyjątkowe i niepowtarzalne. Na zdjęciach dwie przykładowe realizacje.

Używanie maseczki wielorazowej wspiera ekologie, gdyż można je używać wielokrotnie, bez tworzenia niepotrzebnych śmieci.

Maseczka chirurgiczna damska uszyta z organicznej bawełny. Maseczka jest czterowarstwowa, wewnątrz dwa filtry: bawełniany i fizelinowy. Maseczka jest dopasowana do twarzy, a przy tym wygodna, antysmogowa. Odporna na wysokie temperatury prania i prasowania (można prasować na ustawieniu żelazka na trzy kropki). Na obu stronach maseczki użyte zostały różne materiały więc można ją nosić na dwa sposoby. Tkaniny posiadają certyfikaty Oeko-Tex Standard.
Maseczka świetnie się sprawdza w podróży miejskimi środkami transportu, podczas pracy w miejscach publicznych jak sklepy, apteki, itp. i gdy chcemy zabezpieczyć nos i usta przed dotknięciem dłońmi oraz podczas dużego wiatru.

Jeśli potrzebujesz zdjąć maseczkę poza domem zapakuj ją w woreczek foliowy lub strunowy (dołączony do maseczki) i schowaj. W domu wrzuć do pralki bezpośrednio z woreczka i upierz. Uprasuj. Uważaj na gumkę. Gumek nie należy prasować.
OPINIE / rozwiń >
•   unikatowe maseczki   • dodatki - maseczkimaseczki luci and love
luci-and-love maseczki: