Tylko Z Tobą 70x60 cm - grafika węglem nad łóżko w ciepłej bieli
Tylko Z Tobą 70x60 cm - grafika węglem nad łóżko w ciepłej bieli
Tylko Z Tobą 70x60 cm - grafika węglem nad łóżko w ciepłej bieli
Tylko Z Tobą 70x60 cm - grafika węglem nad łóżko w ciepłej bieli
Tylko Z Tobą - 70x60cmTylko Z Tobą - 70x60cmTylko Z Tobą - 70x60cmTylko Z Tobą - 70x60cm

Tylko Z Tobą - 70x60cm

niedostępny

Skontaktuj się z Projektantem Louka - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Louka
4,9/5 - 47 ocen
Przedstawiam rysunek węglem na papierze w tonacji ciepłej bieli.
Format: 70x60cm.
Pracę sygnuję na froncie oraz zabezpieczam fiksatywą.
Wysyłka w obszernej tubie.
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Za pierwszym razem, gdy powiesiłam u siebie „Tylko Z Tobą”, od razu poczułam, że to obraz, który porządkuje przestrzeń i uspokaja myśli. Ta grafika węglem w tonacji ciepłej bieli jest delikatna, a jednocześnie wyraźna - idealna, jeśli lubisz wnętrza z charakterem, ale bez krzykliwych ozdób.

„Tylko Z Tobą” sprawdzi się szczególnie nad łóżkiem w sypialni, w kąciku do czytania albo w miejscu, gdzie chcesz mieć codziennie mały powód, żeby się uśmiechnąć. Format 70x60 cm daje świetny efekt wizualny: obraz jest na tyle duży, żeby grał pierwsze skrzypce, i na tyle zbalansowany, żeby pasował do różnych stylów - od nowoczesnego po przytulny skandynawski.

Pracę sygnowano na froncie, a następnie zabezpieczono fiksatywą, dlatego to także bardzo wdzięczny pomysł na prezent „dla nas” - dla ukochanej osoby, dla siebie albo na rocznicę.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
tylko z tobą 70x60cm. Dom
Polecam z całego serca artystkę. Prace przepiękne i jeszcze otrzymałam cudne gratisy:)
rysunek kobieta 100x70 - Main dom
Obraz piękny i subtelny. Został powieszony w moim salonie masażu :) także cieszy i zachwyca mnie i moje klientki :) Bardzo dziękuję za cudowny i szybki kontakt artystce :) Przesyłka również znalazła się w ekspresowym tempie.
love 90x60 - Dom
Super...autorka bardzo elastyczna...expresowa dostawa bez zarzutu, co się nieczęsto zdarza przy przedpłacie :-)