KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Zaproszenie

Zaproszenie chrzest święty dla dziewczynki lub chłopca spod igly
ręcznie wykonane zaproszenie zaproszenie na chrzest święty dla dziewczynki lub chłopcaniepowtarzalne zaproszenie chrzest na święty dlaróżowe zaproszenie chłopiec na chrzest święty dlachrzest zaproszenie niebieskie na święty dla

Zaproszenie na Chrzest Święty dla dziewczynki lub chłopca

10 zł
ręcznie wykonane zaproszenie zaproszenie na chrzest święty dla dziewczynki lub chłopca
oceny
5/5 - 27 opinii
kategoria
Niepowtarzalne **Zaproszenia na Chrzest Święty dla dziewczynki lub chłopca** wykonane ręcznie z najwyższej jakości materiałów do skrapbookingu, z dbałością o szczegóły.

Wymiary zaproszeń 12x12cm przed rozłożeniem. Do zaproszeń dołączam białe koperty.

Zdjęcie przedstawia wzór zaproszeń dla dziewczynki lub chłopca. Zmianie może ulec kolor tła i podpis na froncie kartki np. "Zaproszenie na Chrzest Święty Marysi". W środku umieszczam treść zaproszenia wybraną przez osobę kupującą. W wiadomości należy podać listę osób zaproszonych z odmienioną formą.

Czas realizacji zamówienia - 6-9 dni od otrzymania wszystkich informacji dotyczących personalizacji.

Cena dotyczy 1 zaproszenia.

Zapraszam serdecznie:)
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 14,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Spod Igly Maryski naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• ręcznie wykonane niepowtarzalne zaproszenie • inne niepowtarzalne przedmioty kategorii akcesoria - zaproszenieręcznie wykonane Spod Igly Maryski
zaproszenie Spod-Igly-Maryski / zaproszenie:
koszyk
zamknij