KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Zaproszenia

Zaproszenia urodzinowe zaproszenie spod igly maryski scrapbooking
hand made zaproszenie zaproszenia urodzinowehand made zaproszenie scrapbooking zaproszenia urodzinowezaproszenie dziecko zaproszenia urodzinowedziecko zaproszenie zaproszenia urodzinowehand made zaproszenie dziecko zaproszenia urodzinowezaproszenie dziecko zaproszenia urodzinowedziecko zaproszenie zaproszenia urodzinowe

Zaproszenia urodzinowe

10 zł
hand made zaproszenie zaproszenia urodzinowe
oceny
5/5 - 27 opinii
kategoria
kolory
Niepowtarzalne **Zaproszenia na urodzinki dla dziewczynki** wykonane ręcznie z najwyższej jakości materiałów do skrapbookingu, z dbałością o szczegóły.

Wymiary zaproszeń 12x12cm przed rozłożeniem. Do zaproszeń dołączam białe koperty.

Zdjęcie przedstawia wzór zaproszeń dla dziewczynki lub chłopca. Zmianie może ulec kolor tła i podpis na froncie kartki np. "Zaproszenie na urodzinki Marysi". W środku umieszczam treść zaproszenia wybraną przez osobę kupującą. W wiadomości należy podać listę osób zaproszonych z odmienioną formą.

Czas realizacji zamówienia - 6-9 dni od otrzymania wszystkich informacji dotyczących personalizacji.

Cena dotyczy 1 zaproszenia.

Zapraszam serdecznie
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 14,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Spod Igly Maryski naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
Hand Made zaproszenie • inne hand made przedmioty kategorii akcesoria - zaproszenieprace Spod Igly Maryski
zaproszenie Spod-Igly-Maryski / zaproszenie:
koszyk
zamknij