zakładka do książki ludowe serce - LudoweLoveŚliczne opakowanie, śliczna zakładka. Wszystko w porządku. Polecam!
Ola
zakładka do książki ludowy bukiet - LudoweLoveBardzo ładny drobiazg
Agnieszka
zakładka do książki folk - LudoweLovePrzepiękna zakładka. Bardzo szybka wysyłka, wszystko zgodnie z zamówieniem. Był to prezent dla koleżanki i bardzo się spodobał :)
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 12,00 zł
W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta LudoweLove naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.