NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Wrzosowisko - dla nauczyciela zakładki

Zakładka

zakładki akcesoria

dzień nauczciela

dla nauczyciela

zakładka wrzos

kolorowe

Wrzosowisko

dla nauczyciela zakładka

prezent na nauczyciela wrzosowisko zakładka, wrzos, dzień nauczciela
Podaruj kwiat, który nigdy nie zwiędnie:) Unikatowa i pełna piękna, zakładka do książki wykonana ręcznie z prawdziwym wrzosem. Dzień nauczciela
zakładki wrzos - prezent na dzień nauczyciela
wrzos zakładka - prezent na dzień nauczyciela
zakładka wrzos - prezent na dzień dla nauczyciela nauczciela
ręczne wykonanie zakładki zakładka wrzos - prezent na dzieńwrzos zakładki - prezent na dzień nauczycielazakładki wrzos - prezent na dzień nauczycielawrzos zakładka - prezent na dzień nauczycielazakładka wrzos - prezent na dzień dla nauczyciela

Zakładka Wrzos - prezent na Dzień Nauczyciela

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Wrzosowisko - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Wrzosowisko
4,9/5 - 1862 oceny
Podaruj kwiat, który nigdy nie zwiędnie :)
Unikatowa i pełna piękna, zakładka do książki wykonana ręcznie z prawdziwym wrzosem - zakładka wykonana z elementów metalowych w kolorze czerwonej miedzi ozdobiona opalizującym kocim oczkiem 6 mm, przekładką hematytową, kryształkiem 4 mm, kuleczką hematytu oraz kaboszonem, w którym zatopiony w żywicy epoksydowej został prawdziwy wrzos. Baza zakładki z delikatnym kwiatowym zdobieniem. Długość zakładki 12 cm. Długość elementu ozdobnego 6 cm.

Zakładka wykonana z prawdziwymi, suszonymi roślinami - każda nieznacznie różni się od siebie - bo nie ma dwóch identycznych gałązek wrzosu, ale każda jest równie piękna i wykonana z taką samą starannością :)
Zakładka zapakowana w eleganckie a zarazem ekologiczne pudełeczko - pudełeczko zaprojektowane i wykonane specjalnie dla robionych przez nas zakładek - idealnie pasuje do zakładki, chroni ją oraz bardzo elegancko się prezentuje. Wewnątrz pudełka jest wkładka z mocowaniem, dzięki czemu zakładka się nie przesuwa i zawsze jest odpowiednio wyeksponowana.
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   Ręczne wykonanie zakładki   • akcesoria - zakładki