KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Zawieszka

Zawieszka oia żółte złoto 585 emalia ceramiczna wisiorki nina
handmade wisiorki zawieszka oia żółte złoto 585/emalia ceramicznawyjątkowe wisiorki złoto zawieszka oia żółteczerwone wisiorki złoto zawieszka oia żółte

Zawieszka OIA żółte złoto 585/emalia ceramiczna

1100 zł
handmade wisiorki zawieszka oia żółte złoto 585/emalia ceramiczna
projektant
oceny
5/5 - 3 opinie
kategoria
Zawieszka OIA złoto 585 czerwona emalia ceramiczna.
Grecka, wulkaniczna wyspa, a w jej wnętrzu miasteczko o nazwie OIA (wymawiane " Ija" ). Błękit morza, nieba i niebieskie kopuły kościołów. Bielone ściany budynków, labirynty uliczek z ciasno ułożonymi domami. Wszystko wygląda, jakby zsuwało się po zboczach do wnętrza wulkanu. Dzwonnica jednej ze świątyń zwieńczona równoramiennym, greckim krzyżem o zaokrąglonych ramionach.

OIA to seria biżuterii inspirowana greckim krzyżem. W pięciu kolorach: czerwonym, niebieskim, zielonym, białym i czarnym. Ręcznie wykonana w jednej z najstarszych technik jubilerskich - wypalana emalia ceramiczna w złocie.

Zawieszka z czerwoną emalią ceramiczną.
Długość zawieszki - 18,5 mm.
Łańcuszek ze złota 585 (pancerka) - długość 40 cm.
Czas realizacji 7-9 dni roboczych.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 20,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Nina Skidan naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   HandMade wyjątkowe wisiorki   • biżuteria - wisiorkiHandMade Nina Skidan
koszyk
zamknij