Wisior „Pomarańcze w czekoladzie”
Skontaktuj się z Projektantem Santin - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
Doskonały na prezent i poprawę nastroju!
Za każdym razem, kiedy zakładam wisior „Pomarańcze w czekoladzie”, czuję ten mały zastrzyk energii - kolorystyczny kontrast robi swoje. Ten model jest ręcznie robiony z ceramiki i ma formę ciekawie zaplecioną, dzięki czemu nie wygląda jak „zwykła zawieszka”, tylko jak dopracowany detal biżuterii autorskiej.
Najbardziej lubię, że mogę dopasować go do swojego stylu: wisiorek jest na naturalnym rzemieniu z dowolnie regulowaną długością, a część dekoracyjna ma ok. 11,5 cm. Górna część ma wymiary 5,3 x 4,5 cm, więc dobrze prezentuje się zarówno przy swetrach z dekoltem, jak i przy prostych sukienkach.
To też trafiony wybór na prezent - świetny, gdy chcesz komuś podarować coś wyjątkowego i „na poprawę nastroju”. Jeśli akurat ten egzemplarz jest chwilowo niedostępny, warto skontaktować się z projektantem Santin i zapytać o podobny wariant.



