⋕Fascynator

Fascynator ręcznie robiony

Skromny czy też kipiący barwami bądź blaskiem? Wachlarz możliwości w przypadku fascynatorów (toczków) jest tak szeroki, że w każdej sytuacji możliwie jest dobranie tego modnego elementu do sukni czy też innych elementów odzienia. Może dodać gracji, szyku, ale także efektu "wow"!

W art-madam wystawione przedmioty to handmade. Oznacza to, że fascynator możesz odpowiedni spersonalizować - dotyczy to zarówno użytych materiałów jak i kształtu, kolorystyki czy techniki wykonania.

Ekstrawagancki czy elegancki?

Fascynator to idealna ozdoba na imprezę, wesele czy też inne przyjęcie. Zwyczajowo przyodziewa go mama Pana Młodego i mama Panny Młodej. Bynajmniej, nie oznacza to, że nie może zdobić głowy druhny czy innych weselnych gości! Dekorowane woalką bądź piórkiem, wpinane we włosy jako kokardy bądź kapelusiki. Ozdabiane kwiatami, mocowane są na opasce, spinkach bądź grzebyku.


NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
TAGI

do włosów

ręcznie robione

czarny toczek

fascynator toczek

fascynatory zamówienie

woalka sinamay

pióra kwiaty

filc ecru

czarny toczek ecru

fuksja filc

ecru kwiaty

filc pióra

kwiaty sinamay

pióra woalka

sinamay ręcznie robione

woalka zamówienie

ręcznie robione fascynatory

zamówienie toczek

fascynatory do włosów

toczek fascynator

autorskie fascynator

błękitny toczek


W sklepie znajdziesz ślubne fascynatory do włosów, toczki, woalki. Wszystko robione ręcznie (handmade).

  Ciekawe fascynatory, toczki i kapelusiki - ręcznie robione, oryginalne fascynatory to popularna w krajach anglosaskich i zyskująca na popularności w Polsce ozdoba głowy na specjalne okazje. Ten fikuśny element dodaje elegancji i zadziorności kreacji. To języczek u wagi, decydujący o końcowym odbiorze stroju wybranego na ślub czy też inną ważną okazję.

  To, co oczaruje innych gości to twój oryginalny i wysmakowany styl. Dopełnij swoją stylizację artystycznie wykonanym fascynatorem!

ozdoba, ślub, toczek, woalka
WIĘCEJ
12345...>