Prezent Walentynki

Pielęgnuj to wyjątkowe uczucie! Walentynki są właśnie tym dniem, w którym warto pomyśleć o ukochanej osobie. Gdzie znajdziesz moc emocji i uczuć? W ręcznie robionych prezentach na walentynki zleconych do wykonania u dizajnerów art-Madam! Twój prezent na walentynki będzie tak wyjątkowy, ponieważ jest taka też Twoja druga połówka!

Święto Zakochanych, 2023, Podarunek, Upominek, Walentynkowy Prezent, Prezent na Walentynki


NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
PROJEKTANCI
TAGI

na płótnie

serduszko kolczyki

poduszka dla zakochanych

prezent na walentynki

zegarek z silikonowym

bransoletka

ramka na zdjęcie

kartka walentynkowa

serce walentynki

prezent miłość

kartka srebro

kartka walentynkowa bransoletka

ramka na zdjęcie zegarek z silikonowym

bransoletka z srebro

zegarek z silikonowym prezent na walentynki

srebro poduszka dla zakochanych

prezent na walentynki kartka

poduszka dla zakochanych serduszko kolczyki

kartka miłość

serduszko kolczyki na płótnie

miłość prezent

na płótnie walentynki

prezent serce

walentynki

złoty naszyjnik

wysyłka w 24h

ludesign gallery

modna biżuteria

kolczyki srebrne

kolczyki z chartem

ręcznie robione

walentynki 2023

Co roku, 14 lutego świętujemy dzień zakochanych! Wiele źródeł podaje, że zwyczaj powstał w wigilię święta ku czci Fauna, patrona płodności i zbiorów. Samo święto obchodzone było Cesarstwie Rzymskim 15 lutego, natomiast 14 lutego przypadała wigilia Luperkaliów, w trakcie której odbywały się frywolne zabawy na cześć nadchodzącej wiosny. Jak wiele pogańskich świąt, być może i to zmienione zostało na obchodzone tego właśnie dnia liturgicznego wspomnienia św. Walentego, który w krajach anglosaskich uznawany był za patrona zakochanych. W minionych czasach zwyczajem było wysyłanie miłosnych liścików, romantycznych wierszy, czułostkowych kartek, kwiatów i drobnych prezentów do wybranek (wybrańców) serca. W Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii dzień ten stał się wymarzoną okazją do wyrażenia swoich uczuć w drobnych upominkach. Niekiedy wysyłane anonimowo, czasem z rozmysłem wskazujące nadawcę, podarunki trafiały do coraz szerszego grona odbiorców. No i narodziła się tradycja!

Warto raz w roku uhonorować święto walentynkowe i okazać drugiej połówce ponadprzeciętne zainteresowanie wymieszane w sosie niespodziankowym! Podarować niezapomniany prezent na walentynki, gustowny, elegancki i stylowy. Nie jest łatwo trafić w gust ukochanej osoby, lecz czy nie na tym polega cała zabawa?

Pomysły na walentynkowy prezent

Często powtarzana jest opinia, że rzeczy, które zrobimy sami, niosą ze sobą ładunek emocjonalny i największą wartość. Być może. Mało kto jest jednak w stanie samodzielnie stworzyć coś, co będzie nadawać się do podarowania :) Wszechobecna fabryka tych samych przedmiotów nie pozwala zaś odnaleźć czegokolwiek oryginalnego, unikalnego w pojedynczym egzemplarzu... Dlatego stworzyliśmy Galerię Art-Madam, gdzie znajdziesz tysiące ręcznie robionych, wyjątkowych pomysłów na prezent i okazać wybrance uczucie w wyjątkowy sposób - obdarowując ją niepowtarzalnym upominkiem.

Ręcznie robiony prezent na walentynki

Nie musisz poddawać się wszechobecnej komercji - Możesz skorzystać z pracy wystawiajacych swe cuda rękodzielników i twórców handmade! Osoby tworzące ręcznie przedmioty idealne na romantyczny prezent znajdziesz na platformie art-Madam. Bezpiecznie i wygodnie zamówisz potrzebne upominki od lokalnych, rodzinnych firm i manufaktur, wystawiających tutaj swoje małe arcydzieła! Wszystko dostarczy Ci kurier bądź odbierzesz zamówienie w paczkomacie.

Na dzień Walentego w roku 2023 sprezentuj coś prawdziwego! Wiemy, że odpowiedni podarek to nie lada zadanie. Pomożemy wybrać Ci rzeczywiście udany prezent walentynkowy. Aby akcja zakończyłą się sukcesem i obdarowany tryskał zadowoleniem, musimy znaleźć wyjątkowy upominek.