NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Luniko leather goods - portfel z grawerem

Portfel

portfele akcesoria

portfel z grawerem

brązowe

LUNIKO-Leather-Goods

Portfel męski z grawerem skórzany brązowy na siedem kart banknoty monety prezentem
portfel
Zaspokajając wszystkie potrzeby, ten portfel ma siedem miejsc na karty, a także miejsce na banknoty, poręczną przegrodę na monety i spersonalizowany
męski z grawerem skórzany brązowy na siedem kart banknoty monety Prezentem portfel
portfel z grawerem
męski z skórzany brązowy na siedem kart banknoty monety Prezentem portfel z grawerem
męski z grawerem skórzany brązowy na siedem kart banknoty monety Prezentem portfel
z zaspokajając wszystkie potrzeby, ten ma siedem miejsc na portfel z grawerem
ręcznie zrobione portfel męski z grawerem skórzany brązowy na siedem kart banknotytrendy portfel męski z grawerem skórzany brązowy na siedemportfel z grawerem męski z skórzany brązowy na siedemz męski z grawerem skórzany brązowy na siedem portfeltrendy z męski z skórzany brązowy na siedem portfel z graweremz męski z grawerem skórzany brązowy na siedem portfelportfel z grawerem męski z skórzany brązowy na siedemz zaspokajając wszystkie potrzeby, ten ma siedem miejsc na portfel z grawerem

Portfel męski z grawerem skórzany brązowy na siedem kart banknoty monety Prezentem dla mężczyzny

276,25 zł
ręcznie zrobione portfel męski z grawerem skórzany brązowy na siedem kart banknoty
Zaspokajając wszystkie potrzeby, ten portfel ma siedem miejsc na karty, a także miejsce na banknoty, poręczną przegrodę na monety i miejsce na spersonalizowany grawer. Jest nie tylko praktyczny, ale i osobisty.
Każde użycie tego portfela służy jako delikatne przypomnienie o osobie, która go podarowała i znaczeniu, które się za nim kryje. To coś więcej niż zwykły prezent, ten portfel to hołd dla przemyślanego wyboru prezentu.
Dla osoby, która ma wszystko, wartość materialna prezentu często blednie w porównaniu z jego wartością emocjonalną. Spersonalizowany portfel, taki jak ten, mówi wiele o trosce i uwadze włożonej w prezent i często jest ceniony znacznie wyżej niż jego wartość pieniężna.
Ten portfel nie jest typowy. Dzięki personalizacji zawierającej konkretne szczegóły, wyróżnia się w morzu masowo produkowanych przedmiotów, czyniąc go naprawdę niezastąpionym.
Podsumowując, nasz spersonalizowany brązowy skórzany portfel to prezent, który spełnia wszystkie wymagania - jest przydatny, stylowy, trwały, osobisty i ma wartość sentymentalną. Niezależnie od tego, czy są to urodziny, Boże Narodzenie, czy jakakolwiek inna specjalna okazja, nasz spersonalizowany skórzany portfel jest najlepszym prezentem dla mężczyzny, który ma wszystko.
KOSZT TRANSPORTU
17,00 zł (Przesyłka Pocztowa Priorytet)
17,00 zł (Kurier DPD)
17,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta LUNIKO Leather Goods naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
•   Ręcznie zrobione trendy portfele   • akcesoria - portfele