Ten romantyczny wianek został wykonany ręcznie z realistycznych kwiatów w odcieniach pudrowego różu i miękkiej zieleni. Inspirowany porannym światłem, budzącą się do życia przyrodą i spokojem wiosennego dnia. Kwiaty harmonijnie przeplatają się z gałązkami eukaliptusa, tworząc kompozycję lekką, subtelną i niezwykle kobiecą.
Wianek jest elastyczny i regulowany - pasuje zarówno na głowę dorosłej osoby, jak i większego dziecka. Idealny do sesji zdjęciowej, na komunię, ślub w stylu boho albo jako wyjątkowy prezent dla kogoś, kto kocha naturę i unikatowe dodatki.
Każdy wianek tworzę powoli, bez szablonów, z dbałością o każdy szczegół. Pakuję go w ekologiczne pudełko, wyłożone pergaminem i przewiązane bawełnianą koronką - gotowy do wręczenia.
🔸 długość ok. 50 cm (regulowana)
🔸 wykonany z realistycznych sztucznych kwiatów, drucików florystycznych, taśmy florystycznej i koronki
🔸 wyjątkowy dodatek w stylu rustykalnym i boho
🔸 handmade - każdy egzemplarz jest niepowtarzalny
Przedmiot zostanie nadany w kolejnym dniu roboczym od chwili zatwierdzenia płatności