NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Agnieszka niczyporuk - uzupełnienie wnętrza obrazy

Ikigai

obrazy dom

dodatki dla domu

uzupełnienie wnętrza

malarstwo abstrakcja

geometria natura

zielone

czarne

białe

Agnieszka-Niczyporuk

uzupełnienie wnętrza geometria

dodatki dla domu abstrakcja

natura malarstwo

Ikigai 5 2023 agnieszka niczyporuk malarstwo, abstrakcja, geometria, natura, dodatki dla domu
Ikigai 5/2023 - uzupełnienie wnętrza malarstwo abstrakcja
ikigai 5/2023oryginalne malarstwo ikigai 5/2023 natura

Ikigai 5/2023

150,00 zł
ikigai 5/2023
Obraz akrylowy ręcznie malowany na dobrej jakości płótnie o wymiarach 40 x 50 cm, sygnowany na odwrociu, werniksowany. Boki obrazu zostały zamalowane. Obraz nadaje się do zawieszenia od razu bez konieczności oprawiania. Do każdego obrazu załączony zostaje certyfikat autentyczności.

Istnieje możliwość wykonania obrazu w podobnej stylistyce, odmiennych wymiarach według życzenia zamawiającego. Proszę o wiadomość.

Świetnie sprawdzi się w nowoczesnych oraz eklektycznych wnętrzach, stanowiąc jego dopełnienie.

Tematyka: Japońskie IKIGAI składa się z dwóch wyrażeń. IKI oznacza żyć, natomiast GAI - powód. Zwrot ten dosłownie oznacza zatem „powód do życia”. Filozofia IKIGAI odnosi się do istoty życia, czerpania małych przyjemności, zatopienia się w chwili, wyzwolenia twórczego ducha. Rytualne czynności mają pomóc odnajdywać szczęście i dawać spełnienie w codzienności, takiej jaką ona jest, tu i teraz, bez oczekiwania spektakularnego efektu czy pochwał otoczenia. Mają uczyć nas prawdy o sobie samych, odkrywania i akceptacji własnej wyjątkowości. Ta wiedza ma przyczyniać się również do samodoskonalenia w sferze zawodowej by nie tracąc pasji i zaangażowania wykonywać swoje obowiązki. Zgodnie z japońską filozofią odnajdując swoje życiowe IKIGAI nasza egzystencja staje się wartością zarówno w wymiarze indywidualnym jak i wspólnotowym.
KOSZT TRANSPORTU
30,00 zł (Paczkomat inPost)

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Agnieszka Niczyporuk naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
•   oryginalne obrazy   • dom - obrazy