NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Agnieszka niczyporuk - architektura wnętrz obrazy

Ikigai

obrazy dom

malarstwo akrylowe

dodatki dla domu

uzupełnienie wnętrza

architektura wnętrz

abstrakcja geometria

brązowe

białe

beżowe

Agnieszka-Niczyporuk

architektura wnętrz geometria

uzupełnienie wnętrza abstrakcja

dodatki dla domu malarstwo akrylowe

Ikigai 7 2023 agnieszka niczyporuk malarstwo akrylowe, abstrakcja, geometria, dodatki dla domu
Ikigai 7/2023 - geometria dodatki dla domu
ikigai 7/2023niepowtarzalne malarstwo akrylowe ikigai 7/2023

Ikigai 7/2023

150,00 zł
ikigai 7/2023
Obraz akrylowy ręcznie malowany na dobrej jakości płótnie o wymiarach 30 x 40 cm, sygnowany na odwrociu, werniksowany. Boki obrazu zostały zamalowane. Obraz nadaje się do zawieszenia od razu bez konieczności oprawiania. Do każdego obrazu załączony zostaje certyfikat autentyczności.

Istnieje możliwość wykonania obrazu w podobnej stylistyce, odmiennych wymiarach według życzenia zamawiającego. Proszę o wiadomość.

Świetnie sprawdzi się w nowoczesnych oraz eklektycznych wnętrzach, stanowiąc jego dopełnienie.

Tematyka: Japońskie IKIGAI składa się z dwóch wyrażeń. IKI oznacza żyć, natomiast GAI - powód. Zwrot ten dosłownie oznacza zatem „powód do życia”. Filozofia IKIGAI odnosi się do istoty życia, czerpania małych przyjemności, zatopienia się w chwili, wyzwolenia twórczego ducha. Rytualne czynności mają pomóc odnajdywać szczęście i dawać spełnienie w codzienności, takiej jaką ona jest, tu i teraz, bez oczekiwania spektakularnego efektu czy pochwał otoczenia. Mają uczyć nas prawdy o sobie samych, odkrywania i akceptacji własnej wyjątkowości. Ta wiedza ma przyczyniać się również do samodoskonalenia w sferze zawodowej by nie tracąc pasji i zaangażowania wykonywać swoje obowiązki. Zgodnie z japońską filozofią odnajdując swoje życiowe IKIGAI nasza egzystencja staje się wartością zarówno w wymiarze indywidualnym jak i wspólnotowym.
KOSZT TRANSPORTU
30,00 zł (Paczkomat inPost)

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Agnieszka Niczyporuk naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
•   niepowtarzalne obrazy   • dom - obrazy