NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Beezoo - jadeit męska

Bransoletka

męska biżuteria

bransoletka na gumce

jaspis agat

hematyt jadeit

brązowe

szare

Beezoo

jadeit agat

hematyt jaspis

agat bransoletka na gumce

Bransoletka męska autumn impression z jaspisu, agatu, hematytu, jadeitu
bransoletka na gumce agat
Bransoletka męska autumn impression z jaspisu, agatu, hematytu, jadeitu hematyt
agat męska bransoletka autumn impression z jaspisu, agatu na gumce jadeit
handmade męska bransoletka męska autumn impression z jaspisu, agatu, hematytuna męska autumn impression z jaspisu, agatu bransoletka na gumcebrązowe na gumce bransoletka męska autumn impression z jaspisu, agatu hematytagat męska bransoletka autumn impression z jaspisu, agatu na gumce

Bransoletka męska autumn impression z jaspisu, agatu, hematytu, jadeitu

98,00 zł
handmade męska bransoletka męska autumn impression z jaspisu, agatu, hematytu
sprzedaje: Beezoo
4,9/5 - 494 opinie
W męskim stylu, wygodna (zarówno w noszeniu jak i zakładaniu) bransoletka wykonana z oponek jaspisu (4,5x2,5mm), kulek hematytu (śr. 4mm), fasetowanych kulek jadeitów (śr. 4mm) nanizanych na mocną, silikonową gumkę. W jej centralnym punkcie znajduje się oryginalnie wybarwiony walec agatu o wymiarach 13x4mm. Element przekładkowy został wykonany ze stali szlachetnej.

Bransoletka pasuje na nadgarstek o obwodzie ok. 18cm.

JASPIS - jest kamieniem wspierającym i wyciszającym. Wpływa na nasze kontakty z otoczeniem, ułatwia kontakty z ludźmi, łagodzi konflikty. Uzdrawia relacje międzyludzkie w rodzinie i w pracy. Pomaga zachować harmonię wewnętrzną, generuje pozytywną energię, witalność i dobre samopoczucie.

AGAT - jest znany jako kamień równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Już od czasów starożytnych przypisuje mu się właściwości ochronne. Uznawany jest także za kamień wierności i miłości. Pomoże Ci zachować wewnętrzną harmonię, doda pewności siebie oraz zapewni spokój w różnych stresujących sytuacjach.

HEMATYT - silnie uziemia, uspokaja i pozwala uwolnić się od ograniczeń, które sami sobie stwarzamy. Wzmacnia organizm, dodaje siły. Przywróci Twoją równowagę energetyczną. Wprowadzi do Twojego życia zdecydowanie, wytrzymałość i ducha walki. Pozwoli Ci skoncentrować się na realizacji bieżących zadań. Da wsparcie w momentach nadmiernego przytłoczenia i strachu. Pozwoli przejść obojętnie obok niespodziewanej, bezpodstawnej krytyki. Sprowadzi Cię na ziemię, kiedy zaczynasz tracić kontrolę nad własnym życiem.

WAŻNE: z uwagi na fakt, że bransoletka jest wykonywana z kamieni naturalnych poszczególne sztuki mogą różnić się sposobem wybarwienia kamieni. Proszę również mieć na względzie, że kamienie naturalne mogą mieć delikatne niedoskonałości takie jak ryski, wgłębienia - na tym, między innymi, polega urok naturalnych minerałów. Staramy się jednak zawsze, aby kamienie użyte w naszej biżuterii były wysokiej klasy.

Bransoletkę należy ściągać do kąpieli.
ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
Beezoo - bransoletka boho mix inkakas iii
boho mix inkakas III - Bransoletki
Żona bardzo zadowolona z prezentu :)
Beezoo - bransoletka boho pszczoła masayal
bransoletka boho pszczoła masayal
Piękna bransoletka :)
Beezoo - bransoletka męska z korka mexas
bransoletka męska z korka mexas
Na moją rękę jakby stworzona. Świetnie wykonana. Dobra robota!
KOSZT TRANSPORTU
16,00 zł (Kurier DPD)
13,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Beezoo naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
•   handmade męska   • biżuteria - męska