NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Wdart - Chwosty komplety

Komplet

komplety biżuteria

komplet sutasz

elegancki modny

niebieskie

srebrne

WDart

chwosty sutasz

modny komplet

Komplet sutasz szafirowo srebrny wdart komplet, sutasz

Komplet sutasz szafirowo srebrny

200,00 zł
wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem WDart - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
5/5 - 27 opinii
Komplet sutasz zostały wykonane przeze mnie z wysoką starannością w 100% własnoręcznie metodą haft sutasz. Komplet ten wykonany zostały z wysokiej jakości materiału. Indywidualny charakter oraz nieprzeciętny wygląd kompletu sutasz sprawia, iż ta biżuteria sutasz jest prawdziwym hitem ostatnich sezonów. Kolory kompletu soutache idealnie pasują do osób nietuzinkowych, które lubią mocnymi akcentami podkreślać swój charakter.

Wystawiony na sprzedaż komplet sutasz został od tyłu podszyty filcem. Komplet został dodatkowo zaimpregnowany przed zabrudzeniami, aby mógł długo służyć w niezmiennie, pięknej postaci.

Jeżeli szukasz dodatkowych elementów biżuterii sutasz sprawdź mój butik - znajdziesz tam nie tylko komplety sutasz, ale również kolczyki sutasz, naszyjniki sutasz, bransoletki sutasz i broszki sutasz. Pamiętaj, że jeżeli podoba Ci się jakaś biżuteria sutasz, ale nie jest ona obecnie u mnie dostępna w sprzedaży, możesz skorzystać z zakładki kontakt, aby dowiedzieć się czy będę w stanie wykonać dla Ciebie biżuterię sutasz na indywidualne zamówienie.
Wymiary
kolczyki
szer-3 cm
dł z biglem-19 cm
bransoletka
szer-5,5 cm
dł-17 cm plus 5 cm łańcuszka
OPINIE / rozwiń >
•   komplety   • biżuteria - kompletykomplety wdart
wdart komplety: