Zestaw kolczyków ceramicznych - domki i niecki z gliny szamotowej

Zestaw kolczyków

168,00 zł
zestaw kolczyków
4,9/5 - 1170 ocen
Ręcznie robione kolczyki ceramiczne wykonane z gliny szamotowej. Dla Pań poszukujących unikatowej biżuterii lub jako upominek dla bliskiej nam osoby. Wymiary domków ok 2,5 cm x 3cm, niecki ok 3 cm średnicy. Polecam serdecznie.
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Jeśli lubisz biżuterię, która wygląda „inaczej” i nie znika w tłumie, ten zestaw kolczyków ceramicznych będzie strzałem w dziesiątkę. Wyróżniają go formy domków oraz niecek - dzięki nim całość ma charakter i przyciąga wzrok, nawet gdy zakładasz po prostu ulubioną bluzkę.

Kolczyki wykonano ręcznie z gliny szamotowej. Domki mają ok. 2,5 cm x 3 cm, a niecki ok. 3 cm średnicy. W zależności od wariantu dostajesz też piękne, nasycone odcienie - niektóre egzemplarze mają matowy turkus, inne pojawiają się w stylu etno w kolorach zieleni, brązu czy pomarańczy.

To także świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby - bo taka ceramika jest po prostu nie do podrobienia. W codziennym użytkowaniu pamiętaj tylko, żeby traktować ją delikatnie: ceramiki nie myje się w zmywarce, a do czyszczenia najlepiej sprawdzi się miękka, lekko wilgotna ściereczka.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
kolczyki niecki - matowy turkus
Turkusowe kolczyki, leciutkie i oryginalne. Polecam
kolczyki etno zgniła zieleń
koczyki piękne, nic dodać nic ująć :):):):)
opakowanie porządne.
polecam
kolczyki etno zgniła zieleń
Oryginalne, w komplecie z takim pierścionkiem świetnie się prezentują.
•   eleganckie kolczyki   •
KOSZT TRANSPORTU
18,00 zł (Przesyłka Pocztowa Priorytet)
20,00 zł (Kurier)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Wylęgarnia Pomysłów naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >