NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Wdart - Modne kolczyki

Zamówienie

kolczyki biżuteria

sutasz kolczyki

eleganckie wizytowe

czerwone

zielone

niebieskie

WDart

modne kolczyki

wizytowe sutasz

Pomysł na prezent! Zamówienie dla pani bożeny wdart sutasz

Zamówienie dla pani bożeny

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem WDart - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
5/5 - 35 opinii
Witam.

Kolczyki sutasz zostały wykonane przeze mnie z wysoką starannością w 100% własnoręcznie metodą haft sutasz. Kolczyki te wykonane zostały z wysokiej jakości materiału. Indywidualny charakter oraz nieprzeciętny wygląd kolczyków sutasz sprawia, iż ta biżuteria sutasz jest prawdziwym hitem ostatnich sezonów. Kolory kolczyków soutache idealnie pasuje do osób nietuzinkowych, które lubią mocnymi akcentami podkreślać swój charakter.

Wystawione na sprzedaż kolczyki sutasz zostały od tyłu podszyte filcem. Kolczyki zostały dodatkowo zaimpregnowane przed zabrudzeniami, aby mogły długo służyć w niezmiennie, pięknej postaci.

Jeżeli szukasz dodatkowych elementów biżuterii sutasz sprawdź mój butik - znajdziesz tam nie tylko kolczyki sutasz, ale również naszyjniki sutasz, bransoletki sutasz i broszki sutasz. Pamiętaj, że jeżeli podoba Ci się jakaś biżuteria sutasz, ale nie jest ona obecnie u mnie dostępna w sprzedaży, możesz skorzystać z zakładki kontakt, aby dowiedzieć się czy będę w stanie wykonać dla Ciebie biżuterię sutasz na indywidualne zamówienie.
Wymiary
szer-3,5 cm
dł z biglem -8 cm
OPINIE / rozwiń >
•   eleganckie kolczyki   • biżuteria - kolczykikolczyki wdart
wdart kolczyki: