Kolczyki z grafiką Pop-Art „Audrey” na sztyftach - Audrey Hepburn
Kolczyki z grafiką Pop-Art „Audrey” na sztyftach - Audrey Hepburn
Kolczyki z grafiką Pop-Art „Audrey” na sztyftach - Audrey Hepburn
Kolczyki z grafiką Pop-Art „Audrey” na sztyftach - Audrey Hepburn
KOLCZYKI Z GRAFIKĄ POP - ART "AUDREY"KOLCZYKI Z GRAFIKĄ POP-ART "AUDREY"KOLCZYKI Z GRAFIKĄ POP-ART "AUDREY"KOLCZYKI Z GRAFIKĄ POP-ART "AUDREY"

KOLCZYKI Z GRAFIKĄ POP-ART "AUDREY"

79,00 zł
kolczyki z grafiką pop - art "audrey"
4,8/5 - 591 ocen
• Interesujące kolczyki na sztyftach, z grafiką artystyczną, zatopioną pod wypukłym szkiełkiem, dzięki któremu grafika nabiera trójwymiarowego wyrazu, w oprawie w kolorze srebrnym.

• Wielkość kolczyka 1,7 cm

• Oryginalne kaboszony z grafiką w szkle wykonane są ręcznie według mojego projektu, z dbałością o każdy detal, dzięki czemu biżuteria ta jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna.

• Możliwość indywidualnych zamówień: inna grafika w takim modelu klipsów lub dowolny model biżuterii z mojej galerii z prezentowanym motywem graficznym.
Dokup coś do kompletu:) ZAPRASZAM :)

• IDEALNE JAKO NIEBANALNY PREZENT.

❤ Eleganckie opakowanie gratis! ❤

Kolczyki te wysyłane są w gustownym pudełku, dzięki czemu zakup ten jest od razu kompletnym, gotowym prezentem, nie wymagającym żadnych dodatkowych przygotowań przed jego wręczeniem.
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Jeśli lubisz biżuterię z charakterem, te kolczyki Pop-Art „Audrey” od razu zwrócą Twoją uwagę. Grafika inspirowana Audrey Hepburn została umieszczona w kaboszonie wykonanym ręcznie według autorskiego projektu, a następnie zatopiona pod wypukłym szkiełkiem. Dzięki temu motyw zyskuje ciekawy, trójwymiarowy efekt i pięknie prezentuje się na co dzień.

Kolczyki mają wygodne zapięcie na sztyft oraz oprawę w kolorze srebrnym. Rozmiar jednego kolczyka to 1,7 cm, więc całość wygląda efektownie, ale pozostaje lekka i komfortowa. Kolorystyka (z akcentami czerwieni i żółci) świetnie pasuje do stylizacji w duchu retro, glamour i pop-art.

To także bardzo trafiony wybór na prezent - w zestawie dostajesz gustowne opakowanie gratis, więc możesz wręczyć je od razu. A może masz ochotę na prezent dla siebie albo dla kogoś, kto kocha klasykę w nowoczesnym wydaniu?


ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
audrey hepburn: niespotykane kolczyki z grafiką - Biżuteria
Solidnie wykonane. Prezent bardzo się podobał
wiszące srebrne - kolorowa mandala - Biżuteria kolczyki
Kolczyki piękne!
folk motiv green - unikatowe kolczyki na sztyftach
Piękne kolczyki kupione na prezent. Obdariwanej osobie bardzo się podobały
•   kolczyki   •
KOSZT TRANSPORTU
17,00 zł (Kurier)
12,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Chodelska Art Studio naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >